Wiadomości z Mikołowa

Mikołowianka Mistrzynią Polski Aerial Hoop Sport 2021

  • Dodano: 2021-07-29 14:15

Młoda mikołowianka została mistrzynią Polski Aerial Hoop Sport 2021 w duecie. Wraz ze swoją partnerką w przyszłym roku będą walczyć o Mistrzostwo Świata.

Mistrzostwa Polski Aerial Hoop Sport 2021 odbywały się w dniach 17-21 czerwca, jednak wyniki ogłoszono dopiero w ubiegły wtorek, 27 lipca. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w miejscu odbywania się zawodów nie było sędziów. Występy zostały nagrane i dopiero później ocenione przez zagranicznych sędziów.

Dominika Dudek Mistrzynią Polski - Aerial Hoop Sport 2021

Młoda mieszkanka Mikołowa, Dominika Dudek wraz z partnerką Julią Wojciechowską z Katowic, zwyciężyły Mistrzostwo Polski Aerial Hoop Sport 2021 w duecie.

– Był to mój pierwszy start na tych zawodach i pierwszy start w duecie. Dziękuje mojej najlepszej partnerce Julii Wojciechowskiej za zaufanie – przekazuje Dominika Dudek w mediach społecznościowych. – Teraz chwila odpoczynku i kto wie może Mistrzostwa Świata w przyszłym roku – dodała.

Dzięki swojemu świetnemu wynikowi dziewczyny zakwalifikowały się do Mistrzostw Świata, które będą odbywać się w przyszłym roku w Szwajcarii.

Dominika Dudek odniosła podwójne zwycięstwo, ponieważ poza Mistrzostwem Polski w duecie, zdobyła również wicemistrzostwo w występie solowym.

Występ godny Mistrzyń Polski można zobaczyć poniżej.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.