Wiadomości z Mikołowa

Mikołowianka Mistrzynią Polski Aerial Hoop Sport 2021

  • Dodano: 2021-07-29 14:15

Młoda mikołowianka została mistrzynią Polski Aerial Hoop Sport 2021 w duecie. Wraz ze swoją partnerką w przyszłym roku będą walczyć o Mistrzostwo Świata.

Mistrzostwa Polski Aerial Hoop Sport 2021 odbywały się w dniach 17-21 czerwca, jednak wyniki ogłoszono dopiero w ubiegły wtorek, 27 lipca. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w miejscu odbywania się zawodów nie było sędziów. Występy zostały nagrane i dopiero później ocenione przez zagranicznych sędziów.

Dominika Dudek Mistrzynią Polski - Aerial Hoop Sport 2021

Młoda mieszkanka Mikołowa, Dominika Dudek wraz z partnerką Julią Wojciechowską z Katowic, zwyciężyły Mistrzostwo Polski Aerial Hoop Sport 2021 w duecie.

– Był to mój pierwszy start na tych zawodach i pierwszy start w duecie. Dziękuje mojej najlepszej partnerce Julii Wojciechowskiej za zaufanie – przekazuje Dominika Dudek w mediach społecznościowych. – Teraz chwila odpoczynku i kto wie może Mistrzostwa Świata w przyszłym roku – dodała.

Dzięki swojemu świetnemu wynikowi dziewczyny zakwalifikowały się do Mistrzostw Świata, które będą odbywać się w przyszłym roku w Szwajcarii.

Dominika Dudek odniosła podwójne zwycięstwo, ponieważ poza Mistrzostwem Polski w duecie, zdobyła również wicemistrzostwo w występie solowym.

Występ godny Mistrzyń Polski można zobaczyć poniżej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również