Wiadomości z Mikołowa

Mikołowianka Michalina Siewier, zdobyła tytuł zwyciężczyni Foto Models Poland 2023

  • Dodano: 2024-02-02 12:15

Michalina Siewier, 17-letnia mieszkanka Mikołowa, zdobyła tytuł zwyciężczyni prestiżowego konkursu Foto Models Poland 2023, którego finał odbył się na afrykańskiej wyspie Djerba w październiku ubiegłego roku. Wczoraj, w Starostwie Powiatowym Mikołowskim, odbyło się uroczyste przyjęcie laureatki, w którym udział wzięli starosta mikołowski Mirosław Duży oraz sekretarz Powiatu Łukasz Ryguła.

Mikołowianka Michalina Siewier zwyciężczynią Foto Models Poland 2023

Michalina, uczennica liceum TEB w Tychach, gdzie kształci się w klasie kosmetologicznej, podzieliła się swoją historią dotarcia do sukcesu. Jej przygoda z modelingiem rozpoczęła się w 2019 roku, jednak wówczas była jeszcze zbyt młoda, aby dołączyć do agencji modelek. Szansa na udział w castingu do konkursu Foto Models Poland 2023 pojawiła się dopiero w sierpniu ubiegłego roku. Po przejściu przez półfinał w Warszawie znalazła się w gronie 14 finalistek, które rywalizowały na wyspie Djerba w różnych kategoriach, takich jak stroje sportowe, stroje orientalne, stroje kąpielowe oraz suknie wieczorowe.

Michalina Siewier nie zamierza jednak spoczywać na laurach

Przed nią jeszcze udział w finale tegorocznego konkursu Miss Beskidów 2024 oraz półfinał Angel of Poland. Starostwo Powiatowe serdecznie gratuluje Michalinie jej sukcesu i życzy dalszych osiągnięć na scenie modelingowej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również