Wiadomości z Mikołowa

Mikołów: Za nami kolejne Forum Seniorów Powiatu Mikołowskiego

  • Dodano: 2023-05-11 08:00, aktualizacja: 2023-05-10 19:00

Kwestia artystycznego doboru oraz liczby zgłoszeń wykonawców, którzy już za 2 tygodnie zaprezentują się na scenie II Powiatowego Festiwalu Aktywności Senioralnej zdominowała środowe posiedzenie Forum Seniorów Powiatu Mikołowskiego. 10 maja w sali obrad starostwa zebrali się członkowie tego ciała doradczego powołanego przy staroście.

Posiedzenie Forum prowadził jego przewodniczący Eugeniusz Wycisło. Poinformował on członków o złożonej rezygnacji przez reprezentującego w tym gremium Orzesze Stanisława Nowickiego. Jego mandat zostanie wygaszony ze względu na zły stan zdrowia.

Za nami kolejne Forum Seniorów Powiatu Mikołowskiego

O ostatnich przygotowaniach do II Powiatowego Festiwalu Aktywności Senioralnej, ten już 24 maja (w godz. od 10.00 do 14.00) odbędzie się Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych, poinformowała odpowiedzialna za organizację tego wydarzenia Sabina Grzywok. Festiwalowi w tym roku towarzyszyć będą premierowe Targi Senioralne Powiatu Mikołowskiego, dające możliwość zaprezentowania oferty lokalnych przedsiębiorców skierowanej do społeczności seniorów.

Szczegółowych informacji o organizacji i możliwości zaprezentowania się w trakcie II edycji Powiatowego Festiwalu Aktywności Senioralnej udziela Sabina Grzywok - główny specjalista ds. polityki senioralnej w mikołowskim starostwie (tel. 530 305 195)/sabina.grzywok@mikolow.starostwo.gov.pl.

Powiatowe Forum Seniorów tworzy piętnastu reprezentantów pięciu gmin wchodzących w skład naszego powiatu. Kadencja Forum Seniorów trwa cztery lata, a jego członkowie swoje funkcje sprawują społecznie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również