Wiadomości z Mikołowa

Mikołów: Przekroczył prędkość i trafił do więzienia. Był poszukiwany przez policję

  • Dodano: 2023-05-19 11:00

Policjanci z mikołowskiej drogówki zatrzymali za przekroczenie prędkości kierującego renault. Kontrola miała jednak nietypowe zakończenie, gdy okazało się, że 46-latek ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i jest osobą poszukiwaną, mającą spędzić najbliższe miesiące w więzieniu.

Mieszkaniec Mikołowa trafił do aresztu śledczego

We wtorek po 17.00 policjanci z mikołowskiej drogówki, którzy patrolowali łaziski odcinek krajowej "wiślanki", zatrzymali do kontroli kierującego osobowym renault.

- Mężczyzna przekroczył prędkość o 23 km/h. W trakcie legitymowania policyjny system wykazał, że mieszkaniec Mikołowa ma na swoim koncie liczne wykroczenia w ruchu drogowym, a od grudnia 2022 roku jest objęty sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo jest osobą poszukiwaną i zgodnie z nakazem krakowskiego sądu, 46-latek ma być doprowadzony do aresztu - czytamy na stronie KPP Mikołów.

Mikołowianin został przewieziony do jednej ze śląskich jednostek penitencjarnych, gdzie spędzi najbliższe miesiące. Za niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, grozi mu do 5 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj »

  • górnik z halymby

    wysłac do ukrainy w ramach"pokuty"....

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również