Wiadomości z Mikołowa

Mieszkaniec Orzesza został zatrzymany z 1,5 kilograma amfetaminy

  • Dodano: 2023-11-22 09:15

Kryminalni z Mikołowa zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mieszkaniec Orzesza wpadł w centrum Łazisk Górnych z ponad kilogramem amfetaminy. Resztę znaleziono w jego garażu – w sumie ponad 1,5 kilograma. Na wniosek śledczych podejrzany został tymczasowo aresztowany - grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Zatrzymany z 1,5 kg amfetaminy tymczasowo aresztowany

Mikołowscy kryminalni zatrzymali 34-letniego mieszkańca Orzesza na ulicy Chopina w Łaziskach Górnych. Mężczyzna miał w samochodzie ponad kilogram amfetaminy. Część narkotyków była już poporcjowana na "działki", a reszta gotowa do podzielenia. Czarnorynkową wartość narkotyków oszacowano na kilkadziesiąt tysięcy złotych. W trakcie przeszukania z wykorzystaniem policyjnego psa służbowego, policjanci znaleźli w domu mężczyzny kolejną porcję narkotyków - łącznie blisko 1,5 kilograma. Śledczy zabezpieczyli należącą do 34-latka gotówkę - ponad 50 tysięcy złotych, kilka tysięcy euro oraz kilkaset dolarów.

W niedzielę 19 listopada orzeszanin trafił do Prokuratury Rejonowej w Mikołowie, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek śledczych podejrzany został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu nawet 10 lat więzienia

Komentarze (1)    dodaj »

  • Tadek z Górnych

    Gratulacje czujnym policjantom, ale ciekawe kto na niego doniósł?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również