Wiadomości z Mikołowa

Miejski Dom Kultury już po raz 5. zaprasza do nagrania Mikołowskiej Kolędy!

  • Dodano: 2023-10-19 10:00

To już mały jubileusz - po raz piąty Miejski Dom Kultury w Mikołowie zaprasza do nagrania Mikołowskiej Kolędy. W tym roku uczestnicy zaśpiewają "Do szopy, hej pasterze". Wystarczy przyjść na kilkanaście minut w dniu 4 grudnia, by zostać częścią wielkiego chóru mieszkańców!

Mikołowska Kolęda po raz piąty!

Na scenie MDK znów powstanie profesjonalne studio, do którego MDK zaprasza w godzinach 9.00 - 14.00 oraz 16.00 - 19.00. Mikrofon i oko kamery będą otwarte dla dzieci, młodzieży i dorosłych - wystarczy zgłosić się o dowolnej porze we wskazanym przedziale czasowym z wypełnioną deklaracją uczestnictwa, którą można pobrać na stronie TUTAJ.

Każdy wykonawca dostanie słuchawki z podkładem, wyświetlony tekst i mikrofon. Wszyscy nagrywają się pojedynczo (nie ma możliwości nagrania w parach lub większych grupach), ale wszystkie solowe wykonania zostaną profesjonalnie zmiksowane i połączone. Nie należy obawiać się ewentualnych niedostatków wokalnych, bo chodzi tu przede wszystkim o dobrą zabawę!

Wirtualna premiera kolędy odbędzie się 22 grudnia. Poniżej tekst z muzyką do ćwiczeń w dwóch wersjach - z wokalem lub bez. Niech znowu kolęda połączy wszystkich mieszkańców naszego miasta we wspólnym śpiewie!

Miejski Dom Kultury już po raz 5. zaprasza do nagrania Mikołowskiej Kolędy!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również