Wiadomości z Mikołowa

MDK nagrywa "Mikołowską Kolędę"! Każdy może przyłączyć się do projektu

  • Dodano: 2021-12-07 09:45, aktualizacja: 2021-12-07 13:20

Dwa lata temu mikołowski Dom Kultury po raz pierwszy zaprosił mieszkańców Mikołowa na nagranie "Mikołowskiej Kolędy". W ubiegłym roku przez pandemię konieczna była zmiana jej formy, lecz w tym roku znów będzie nagrywana w MDK, gdzie w dniach od 10 do 11 grudnia powstanie profesjonalne studio.

W tym roku nagrywana będzie kolęda "Z narodzenia Pana". Podkład do ćwiczenia śpiewu można znaleźć TUTAJ. Mikrofon i oko kamery otwarte są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Śpiewać będą władze miasta, nauczyciele, pracownicy Domu Kultury i kapłani oraz wszyscy chętni.

Mikołowska kolęda śpiewana przez mieszkańców

Miejski Dom Kultury w Mikołowie zaprasza 10 i 11 grudnia (w piątek w godzinach 10.00-14.00, w sobotę w godzinach 10.00-12.00 - wystarczy przyjść na kilka czy kilkanaście minut, stanąć na scenie i zaśpiewać). Każdy wykonawca dostanie słuchawki z podkładem, wyświetlony tekst i mikrofon. Następnie wszystkie solowe wykonania zostaną profesjonalnie zmiksowane i jako film będą miały swoją internetową premierę przed Świętami. Okazją do obejrzenia filmu i wysłuchania niezwykłego utworu będą też styczniowe Mikołowskie Spotkania Kolędowe.

Efekty z poprzednich lat można znaleźć tutaj: 2019 (realizowana w MDK), 2020 (nagrywane przez uczestników).

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również