Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Marszałek Sejmu RP przyjechał do Mikołowa [GALERIA]

  • Dodano: 2018-05-06 19:00

W ramach akcji #PolskaJestJedna w ubiegłą niedzielę do Mikołowa przyjechał Ryszard Terlecki.

Spotkanie odbyło się w niedzielne popołudnie, 29 kwietnia w siedzibie Biura Poselskiego Izabeli Kloc w Białym Domku. Przyjazd Marszałka Sejmu RP i Przewodniczącego Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości został zorganizowany przez lokalne władze PiS, w tym Poseł na Sejm RP i Prezes Zarządu PiS Okręgu nr 30 Rybnik Izabelę Kloc oraz Zarząd Komitetu Terenowego PiS Powiatu Mikołowskiego: Adama Lewandowskiego, Julię Kloc-Kondracką i Elżbietę Wojciechowską.

Wydarzenie było częścią zapowiedzianej podczas kwietniowej konwencji partii i jej koalicjantów serii spotkań z wyborcami i sympatykami partii rządzącej. Pod wspólnym hasłem #PolskaJestJedna odbył się już szereg wydarzeń na terenie całego kraju. 

Uroczystość uświetnił Regionalny Zespół Śpiewaczy Jaśkowiczanie z Orzesza. W sali Białego Domku pojawiło się wielu mikołowian i mieszkańców powiatu, ale również sympatycy PiS z Tychów, Żor i miast regionu.

Najnowsze informacje z Mikołowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Następna informacja

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • kalasanta

    Znacie ten dowcip? Dyrektor oprowadza marszałka Terleckiego po Muzeum Narodowym i prezentuje obrazy: To Malczewski, to Gierymski a to Wyczółkowski - a to pewnie Picasso, mówi Terlecki. Nie Panie Marszałku - to lustro.

  • Maks

    Po prostu lepiej na Izę nie głosować i nie będzie trzeba ją oglądać. Proste!

  • Natalia

    Może nareszcie wezmą Izę kiedyś do Rządu lub będzie pełniła jakąś zaszczytną funkcję.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.