Wiadomości z Mikołowa

Liczy się odbiór i uśmiechy dzieci - przedstawienie w przedszkolu "Zaczarowany ogród"

  • Dodano: 2015-03-06 08:30, aktualizacja: 2017-08-10 09:24
W przedszkolu "Zaczarowany ogród" w Mikołowie w piątek zagościł Miś. Miś, w którego wcieliła się znana aktorka teatralna i filmowa, Ewa Gorzelak. 
 
Dzieci z przedszkla i Klubu Malucha obejrzały trzydziestominutowe przedstawienie w całości przygotowane i wyreżyserowane przez aktorkę. 
 
Zarówno scenariusz, jak i scenografia to moje wykonanie. Samodzielnie to tworzę, a moim pierwszym widzem jest moja 3-letnia córeczka Zosia. Podpatruje u niej to, co ją interesuje, np. granie na instrumentach. Sprawia mi to ogromną satysfakcję oraz przyjemność - opowiedziała aktorka Ewa Gorzelak. 
 
Najważniejsze, że dzieci żywo reagowały na to, co dzieje się na scenie: odgadywały, że powstanie bałwan czy choinka, że misiowi jest smutno lub zimno, bawiły się wykonanymi "wiaterkami". 
 
Bo przecież najważniejszy jest odbiór! - powiedziała aktorka Ewa Gorzelak. 
 
 
Przedszkole o profilu teatralnym "Zaczarowany ogród" działa w Mikołowie od 2010 roku. To miejsce, gdzie liczy sie bezpieczeństwo, profesjonalna opieka nad dziećmi, ale również rozwój intelektualny i emocjonalny, kształtowanie właściwych postaw i wzorów zachowań. Więcej informacji o przedszkolu i prywatnym żłobku znajdziecie na stronie www (Przedszkole Mikołów) oraz na profilu facebook.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również