Wiadomości z Mikołowa

Kreatywnie w wakacje – poznaj technikę malowania na szkle z Auchan Mikołów

  • Dodano: 2022-08-09 06:30, aktualizacja: 2022-08-08 21:39

Barwne dekoracje na szklanych wazonikach, butelkach i lampionach oraz miniwitraże powstaną podczas wakacyjnych warsztatów kreatywnych w Centrum Handlowym Auchan Mikołów.

W najbliższą sobotę 13 sierpnia w pasażu centrum handlowego odbędą się zajęcia pt. "Kreatywnie w wakacje", podczas których uczestnicy poznają technikę malowania na szkle. Wstęp wolny. 

Kreatywnie w wakacje z Auchan

Udział w warsztatach kreatywnych, podczas których każdy może rozwinąć swoje zdolności manualne i fantazję to dobry sposób na wakacje w mieście! W najbliższą sobotę 13 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza do udziału w spotkaniu pt. "Kreatywnie w wakacje”, podczas którego będzie można poznać technikę malowania na szkle.

Propozycja jest adresowana do osób w każdym wieku. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli stworzyć wyjątkowe dekoracje. Na szklanych wazonach, butelkach oraz lampionach za pomocą specjalistycznych farb będzie można stworzyć fantazyjne, wielobarwne wzory! Technikę malowania na szkle będzie można również poznać w praktyce podczas wykonywania obrazków na szklanych płytkach umieszczonych w ramkach, czyli miniwitraży.

Uczestnicy będą posługiwać się tradycyjnym sposobem malowania na szkle. Najpierw za pomocą specjalnej konturówki stworzą obrys kształtu, który potem wypełnią farbami witrażowymi. Będzie można wykonać dowolne, wymyślone przez siebie wzory lub skorzystać z przygotowanych przez prowadzących szablonów do odwzorowania na szkle. Własnoręcznie wykonaną dekorację będzie można zabrać potem do domu. Umieszczona w miejscu, gdzie docierają promienie słoneczne będzie wyjątkową ozdobą.

Warsztaty "Kreatywnie w wakacje" odbędą się w sobotę 13 sierpnia w godzinach 15:00-18:00 w w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ulicy Gliwickiej 3 w Mikołowie. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

Kreatywnie w wakacje – poznaj technikę malowania na szkle z Auchan Mikołów / fot. org.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również