Wiadomości z Mikołowa

Koszmar kobiety trwał miesiącami. Konkubent znęcał się nad matką swojego dziecka

  • Dodano: 2021-06-15 10:30

   

Policjanci prewencji zatrzymali mieszkańca Mikołowa, który od długiego czasu znęcał się nad swoją partnerką. Przemoc fizyczna i psychiczna była stałym elementem codziennego życia. Sprawca domowego piekła właśnie usłyszał policyjne zarzuty, a prokurator objął go szeregiem środków zapobiegawczych, w tym nakazem opuszczenia dotychczasowego miejsca zamieszkania.

 Interwencja domowa, po której policjanci nie mieli wątpliwości co do zatrzymania sprawcy przemocy, miała miejsce w jednym z mieszkań w Mikołowie w miniony weekend w nocy z 12/13 czerwca. Wezwani na miejsce przez ratowników medycznych mundurowi wnikliwie wysłuchali kobiety, która od bardzo długiego czasu zmierzała się z wyjątkowo trudnym charakterem i momentami bardzo agresywnym zachowaniem ojca swojego dziecka.

W toku postępowania śledczy ustalili,  że pokrzywdzona wielokrotnie  była bita, poniżana i upokarzana przez swojego 39-letniego konkubenta. Niemalże codziennym awanturom zawsze towarzyszył alkohol, a powodem do kłótni było prawie wszystko. 

Mężczyzna usłyszał już  zarzut fizycznego i psychicznego znęcania nad partnerką. Policja złożyła do prokuratury wniosek o zastosowanie, koniecznych w tym przypadku, środków zapobiegawczych. Po zapoznaniu się z zebranym przez kryminalnych materiałem dowodowym prokurator wydał nakaz opuszczenia mieszkania, zakaz zbliżania się do matki swojego syna oraz objął podejrzanego o domową przemoc policyjnym dozorem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również