Wiadomości z Mikołowa

Kierowca pod wpływem metaamfetaminy próbował uciekać przed policją

  • Dodano: 2019-12-23 10:45

Mundurowi z mikołowskiej drogówki zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który prowadził samochód pod wpływem narkotyków.

Badanie narkotestem wykazało obecność m.in. metaamfetaminy. W trakcie legitymowania mikołowianin był wyjątkowo nerwowy i agresywny. Próbował też uciekać. Wkrótce stanie przed sądem.

Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności

Wczoraj po godzinie 15:30 stróże prawa z mikołowskiej drogówki dostali zgłoszenie, iż w rejonie jednej ze stacji paliw w Mikołowie, samochodem marki nissan, porusza się mężczyzna, którego stan wskazuje, iż może znajdować się pod wpływem środków odurzających. Po przybyciu na miejsce mundurowi od razu zauważyli opisany w zgłoszeniu pojazd, a po niedługim czasie mężczyznę, który na widok policyjnego radiowozu, nagle zmienił kierunek i  szybkim krokiem zaczął się oddalać. Natychmiastowa reakcja stróżów prawa oraz wykonane w sprawie ustalenia przyczyniły się do zatrzymania 35-latka, wcześniej kierującego nissanem, który poddany został badaniu na obecność w organizmie narkotyków. Wyniki testu okazały się pozytywne, wskazały bowiem, między innymi, metaamfetaminę.

W trakcie interwencji mieszkaniec Mikołowa był wyjątkow pobudzony i agresywny. Nie stosował się do wydawanych poleceń, dlatego też policjanci użyli wobec niego środków przymusu bezpośredniego i obezwładnili agresora.

Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Za prowadzenie pojazdem w takim stanie grozi mu do 2 lat więzienia.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Johny bravo

    A może ktoś dosypal mu nieświadomyę i zadzwonił po policję w ramach zemsty

  • BMX44

    zamknąć gnoja !!!

  • Adam

    Trzeba takich nieodpowiedzialnych ludzi zamykać nie na dwa lata tylko na 10lat ostatnio pod wpływem narkotyków zabił trzy osoby

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również