Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Pościg w Mikołowie! Kierowca podczas ucieczki próbował potrącić policjantów

  • Dodano: 2020-01-11 13:30

Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj w Mikołowie. Kierowca audi nie zatrzymał się do kontroli, a podczas ucieczki próbował potrącić interweniujących policjantów. Oddali oni strzały w opony jego samochodu.

Do zdarzenia doszło wczoraj (10 stycznia) około godziny 20 w Mikołowie. Kierowca Audi A6 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 44 z ulicą Podleską nie zatrzymał się na czerwonym świetle. Całą sytuację widzieli policjanci. Chcieli zatrzymać auto.

Kierowca nie miał zamiaru jednak tego zrobić i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Udało się go wyprzedzić. Kiedy policjanci wyszli z samochodu, kierowca, który wcześniej uciekał, znowu ruszył i próbował przejechać funkcjonariuszy. Ci oddali strzały w opony samochodu. Po chwili audi uderzyło w bariery ochronne.

Kierowcą okazał się 25-letni mieszkaniec Katowic. Kierowca doznał obrażeń i otrzymał pomoc przedmedyczną, ale według dotychczasowych informacji nie został postrzelony. Katowiczanin został zatrzymany. Nie wiadomo, dlaczego uciekał. Będzie to przedmiotem wyjaśniania.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • alojz

    siema siema:) niestety 25 letni kon myslał ze gra w gre komputerową lub naogladał sie filmów amerykanskich....dziś młodzi wychowani w wirtualnym swiecie,robią takie numery....a róbta co chceta.....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.