Wiadomości z Mikołowa

Jechał na "podwójnym gazie" i stracił prawo jazdy

  • Dodano: 2018-06-05 11:30

Ponad 110km/h gnał 22- letni pirat drogowy, który w niedzielny wieczór wpadł w ręce policjantów z mikołowskiej drogówki.

Młody kierowca przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym, w którym maksymalna, dozwolona prędkość to 50 km/h. Podczas kontroli drogowej okazało się również, że 22- latek prowadził samochód na "podwójnym gazie". Mieszkaniec gminy Wyry stracił już prawo jazdy i wkrótce stanie przed sądem.

W niedzielę, przed godziną 21.00, policjanci mikołowskiej drogówki prowadzili kontrole drogowe pomiaru prędkości na ruchliwym odcinku drogi ulicy Bielskiej w Mikołowie. W tym rejonie dopuszczalna prędkość z jaką mogą poruszać się kierowcy to 50 km/h. W pewnym momencie na wyświetlaczu miernika prędkości pojawił się wynik 114 km/h. Mundurowi natychmiast zatrzymali kierującego renault laguną. W czasie kontroli policjanci wyczuli od kierującego woń alkoholu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 22- latek ma ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy i wkrótce stanie przed sądem.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Rożek222

    takiemu geniuszowi to by sięmózg przydał... nic więcej... nawet z yanosikiem by go w końcu złapali , bo trzeba być idiotą, żeby jeździć po alkoholu...

  • Szyjken

    No to teraz już pojezdzi.. palcem po mapie i z prawkiem z clubcardcompl !!!!

  • Madzia

    Syćka chopy se take są.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również