Wiadomości z Mikołowa

Internetowe Rewolucje Google w Mikołowie

  • Dodano: 2017-08-10 09:00

O tak wygodnym i skutecznym wsparciu przedsiębiorcy mogli do tej pory jedynie pomarzyć.

Teraz, Doradcy Internetowych Rewolucji przyjadą do Twojej firmy, by w wyznaczonym przez Ciebie terminie, omówić dotychczasowe działania Twojej marki w internecie.I wspólnie z Tobą ułożą plan działania, by jeszcze lepiej wykorzystać jego możliwości do rozwoju Twojego biznesu. Dzięki zaangażowaniu Google udział w projekcie jest bezpłatny.

Google napędza polskie sukcesy
Celem Internetowych Rewolucji jest wspieranie polskich MŚP w poznawaniu oraz wdrażaniu narzędzi
i rozwiązań internetowych. Tegoroczna edycja zapewnia przedsiębiorcom wsparcie w postaci bezpłatnych konsultacji z doradcami Internetowych Rewolucji. Wymiernym efektem ze spotkania z doradcą jest zdefiniowanie indywidualnego planu działania firmy w internecie. Spodziewane efekty konsultacji to m.in. lepsza prezentacja firmy w internecie i w mediach społecznościowych, poprawienie widoczności firmy w wyszukiwarce internetowej, skuteczniejsze docieranie do klientów w okolicy, którzy korzystają z urządzeń mobilnych.

Każdy może skorzystać
Wsparcie przemyślane jest tak, by mógł z niego skorzystać każdy przedsiębiorca, bez względu na stopień wiedzy o internecie czy dotychczasowe doświadczenia. Przydatną wiedzę zyskają zarówno ci, którzy nie mają nawet swojej strony internetowej, jak i ci, którzy wykorzystują  na co dzień zaawansowane narzędzia internetowe. Dzięki pomocy doradców Internetowych Rewolucji przedsiębiorcy będą w stanie nie tylko wprowadzić nowe rozwiązania internetowe w swojej działalności, ale przede wszystkim zrobić to świadomie i w optymalny dla swoich potrzeb sposób. Dla niektórych firm może to oznaczać zbudowanie obecności
w internecie i wykorzystywanie jej w kontakcie z obecnymi klientami, inne z kolei mogą zaprojektować stronę mobilną, wdrożyć sprzedaż online czy zacząć wykorzystywać internet do promocji i sprzedaży za granicą.

Wystarczy kliknąć...

Cała procedura jest bardzo prosta - aby wziąć udział w programie wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy na stronie g.co/InternetoweRewolucjeDlaFirm. Z zarejestrowanymi przedsiębiorcami będą się kontaktować dedykowani doradcy z właściwego regionu, aby umówić się na spotkanie w siedzibie firmy, od którego rozpocznie się wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań i narzędzi internetowych. Co ważne, na samym planie się nie kończy -  doradcy będą także dostępni dla firm w razie pytań lub wątpliwości na etapie wdrażania  kolejnych rozwiązań.

We współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców, partnerem projektu, Google chce do końca 2017 roku zaangażować w program 10 000 firm.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również