Wiadomości z Mikołowa

GUTEK na mikołowskim rynku! Przed nami kolejny koncert z cyklu Letnie Granie

  • Dodano: 2023-08-09 08:45, aktualizacja: 2023-08-09 08:56

11 sierpnia na rynku Mikołowa odbędzie się wyjątkowy koncert GUTKA z cyklu LETNIE GRANIE 2023. Piotr Gutek Gutkowski, znany głównie jako frontman Indios Bravos, zyskał rozpoznawalność dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i wszechstronności muzycznej. Rozpoczęcie o godzinie 20:30.

Gutek w Mikołowie!

W trakcie swojej kariery artystycznej GUTEK aktywnie uczestniczył w niemal stu projektach muzycznych, kolaborując zarówno z artystami hip-hopowymi, rockowymi, jak i punkowymi. W 2021 roku postanowił zaprezentować światu swój solowy projekt, tworząc zespół GUTEK, w skład którego wchodzą Dawid Mańkowski (gitara, klawisze), Tomek Mańkowski (perkusja, elektronika) oraz Janek Koźliński (gitara basowa, klawisze). Wspólnie stworzyli debiutancki album "Stan rzeczy", wydany przez Mystic Production/Manufaktura Legenda, który zdobył uznanie i znalazł się w czołówce rankingu OLIS.

GUTEK podkreśla, że niezależnie od skali koncertu, zawsze dąży do tego, aby publiczność otrzymała więcej niż tylko to, co usłyszałaby na płycie. Jego zaangażowanie i pasja w trakcie występów są niezmiennie intensywne. Warto być częścią tego muzycznego wydarzenia i doświadczyć niepowtarzalnego koncertu z cyklu LETNIE GRANIE 2023 na rynku Mikołowa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również