Wiadomości z Mikołowa

Gra miejska "Razem Lepiej"

  • Dodano: 2023-09-27 10:45

Hufiec ZHP Ziemi Mikołowskiej i organizacja Dzika Droga serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców oraz miłośników śląskiej kultury do udziału w fascynującej grze miejskiej o nazwie "Razem lepiej". To wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu nie tylko dostarczyć rozrywki, ale także przyczynić się do poznania bogatego dziedzictwa kulturowego regionu.

Gra "Razem lepiej"

Gra "Razem lepiej" to nie tylko konkurs umiejętności manualnych, ale także sprawdzian wiedzy o tradycjach i historii Śląska. Uczestnicy będą mieli okazję odkrywać uroki Mikołowa, ponieważ punkty gry będą przebiegać przez najbardziej charakterystyczne i malownicze miejsca w centrum miasta.

ZAPISY

Data tego niezwykłego wydarzenia to sobota, 30 września, i rozpocznie się o godzinie 14:00. Wszystkich chętnych do udziału zachęcamy do rejestracji, którą można dokonać za pośrednictwem dostępnego linku w komentarzu. To doskonała okazja, aby spędzić czas aktywnie, wzbogacić swoją wiedzę kulturową oraz poznać innych entuzjastów historii i tradycji Śląska. Nie przegapcie tej okazji!


Źródło: Redakcja / UM Mikołów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również