Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Dzielnicowy przyjacielem przedszkolaków

  • Dodano: 2019-10-07 11:45

Dzielnicowy asp.szt. Maciej Dobrowolski zdaje się być w swoim żywiole, kiedy tylko przekracza próg przedszkola w dzielnicy Reta.

Z uśmiechem i sporym zaangażowaniem przekazuje najmłodszym rady i wskazówki dotyczące bezpiecznego poruszania się po drodze. Wczoraj miał ku temu ponowną okazję. W zabawie połączonej z nauką towarzyszył dzielnicowemu sierżant Hektor.

Mundurowy odwiedził wychowanków Przedszkola nr 13 im. GROMADKI MISIA USZATKA w mikołowskiej dzielnicy Reta. Jego odwiedziny związane były z realizacją zagadnień dotyczących prawidłowych nawyków dzieci w trakcie codziennego poruszania się po drodze. Nie da się jednak ukryć, że oprócz atrakcji jaką niewątpliwie jest dla dzieci umundurowany policjant, o wiele bardziej przypadł im do gustu największy miś w przedszkolu - sierżant Hektor. Maluchy ochoczo ustawiały się do pamiątkowego zdjęcia i przytulały policyjnego towarzysza. Uśmiechom i dziecięcej radości nie było końca, dlatego śmiało można powiedzieć, że asp.szt. Dobrowolski był tego dnia w swoim żywiole.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.