Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Druga edycja Rajzefiber za nami

  • Dodano: 2018-04-30 12:00

W trzeci weekend kwietnia Miejska Biblioteka Publiczna była gospodarzem popularnej imprezy podróżniczej Rajzefiber. Towarzyszyliśmy uczestnikom podczas drugiego dnia festiwalu.

Drugi dzień festiwalowy to podróże w najdalsze zakątki ziemi. Publiczność wraz z prelegentami mogła przenieść się najpierw do Iranu, następnie ze śląskim humorem odbyli podróż niespodziankę, żeby później udać się do Laponii wraz z Mikołowianami Roku 2017 – Klaudią Jawiszczok i Krzysztofem Lewickim, a także Kadlookiem. Z dalekiej północy przenieśliśmy się do pozornie rajskiej Indonezji, następnie na rowerze przemierzyliśmy trasę z Alaski do Patagonii, żeby na końcu wylądować w niedostępnej Antarktyce.

W trakcie drugiego dnia festiwalu od 16:00 można było zobaczyć wystawę " Uśpiony Smok - Podróż po Górnym Śląsku" (Wystawa fotografii industrialnej w Miejskiej Placówce Muzealnej, ul. Karola Miarki 15) oraz wystawę "Trzy Sztuki w Antarktyce" przez dwa dni festiwalowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Zapraszamy do obejrzenia materiału z wydarzenia!

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Krzysztof

    Ja też byłem w Iranie m. in. w Kaszanie i jeździłem na nartach na Toczalu.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.