Wiadomości z Mikołowa

Czołowe zderzenie w Mikołowie. Sprawca był pijany

  • Dodano: 2022-06-24 08:45, aktualizacja: 2022-06-24 08:50

Kierujący oplem 31-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwnej strony audi.

Czołowe zderzenie na Przelotowej

Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,8 promila alkoholu w jego organizmie. Poszkodowana 38-latka trafiła do szpitala. Policja apeluje o bezwzględną trzeźwość za kierownicą!

Do zdarzenia doszło wczoraj (23 czerwca) tuż przed południem w Mikołowie na ulicy Przelotowej. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący oplem jadąc w kierunku Orzesza i chcąc skręcić w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej w przeciwną stronę kobiecie. Kierująca audi 38-letnia mieszkanka Rudy Śląskiej trafiła do miejscowego szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy kolizji zostali poddani badaniu stanu trzeźwości. 31-letni mieszkaniec Mikołowa był pijany.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyzny, a sprawa wkrótce trafi do sądu.

Komentarze (3)    dodaj »

  • jorguś

    O poprzednim wypadku na skrzyżowaniu w Paniowach pisałem w poniedziałek, dzisiaj jadąc do pracy widziałem tam kolejną stłuczkę. Niedługo (bo padają deszcze) wyrośnie przy naszych drogach i skrzyżowaniach wyrośnie istny las, a nasze służby drogowe śpią. Może by tak nasi dzielni policjanci w ramach prewencji je obudzili i skłonili do wypełniania obowiązków? Nie zaszkodziło by też przypomnieć naszemu miłującemu pomniki burmistrzowi że Mikołów to nie tylko rynek?

  • jorguś

    Pijaków,, za kółkiem) należy trępić wszystkimi sposobami. W związku z wizytą w Paniowach (odpust) mam pytanie do władz Mikołowa (o ile potrafią czytać) : dlaczego skrzyżowanie ulicy Darwina z Przelotową (od str Darwina) ma ograniczoną widoczność poprzez krzaki i wysoką trawę? Znowu dziś rano doszło tam do wypadku bo kierowca osobówki jadąc od str Paniówek nadmiernie się wysunął mając ograniczoną widoczność i uderzya w jego samochód rozpędzona ciężarówka. Dlaczego przy wylocie ul Staromiejskiej na Gliwicką również lewa strona jest porośnięta wysoką trawą przez co kierowcy muszą się włączać do ruchu,, po omacku"? Gdzie są władze miasta i tak bardzo wychwalana Mikołowska policja? Nikt nie chce tego widzieć aż dojdzie do kolejnej tragedii...

  • Mikolowianin

    Trawa jest wysoka, bo rośnie, bo jest ciepło i pada deszcz i bo jej nikt nie kosi, bo nie ma czym i nie ma kim. I jeszcze bo taki mamy klimat, że rośnie. Lepiej zapłacić setki tysięcy za dni Mikołowa pozal się Boze mrozom i cleom

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również