Wiadomości z Mikołowa

CIS Mikołów: Rusza grupa wsparcia dla osób w żałobie

  • Dodano: 2019-03-14 10:30

Straciłeś kogoś bliskiego i głęboko przeżywasz żałobę? Centrum Integracji Społecznej rusza z grupą wsparcia dla osób w żałobie. Spotkanie od 2 kwietnia w siedzibie CIS!

CIS pomaga osobom w żałobie

Straciłeś bliską osobę – małżonka, rodzica, dziecko, członka rodziny, przyjaciela? Czujesz się samotny i przygnębiony? Nie masz z kim porozmawiać o swoim bólu?

W Centrum Integracji Społecznej już w kwietniu ruszy grupa wsparcia dla osób przeżywających okres żałoby. Jej celem jest wzajemne wsparcie członków w przezwyciężaniu trudności psychicznych i w funkcjonowaniu społecznym po stracie, niwelowanie obaw i strachu przed przyszłością, a także tworzenie nowych celów i planów na dalsze życie. 

Jak donosi Karoliną Karwala, psycholog i psychoterapeutka CIS, która zainicjowała projekt, aby grupa mogła działać musi w niej brać udział 10 osób. Uczestnictwo jest darmowe.

Mikołów: grupa wsparcia rusza w kwietniu

Grupa wsparcia w Mikołowie rusza już 2 kwietnia. Spotkanie będą organizowane co drugi wtorek późnym popołudniem – od 18.30 do 20.30 w siedzibie Centrum Integracji Społecznej na ul. Krawczyka 15.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości uczestnictwa w grupie wystarczy zgłosić się do Centrum Integracji Społecznej – osobiście lub telefonicznie pod numerem 32 738 09 76. W CIS można także skorzystać z bezpłatnego wsparcia w formie indywidualnej. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również