Wiadomości z Mikołowa

Centrum Zdrowia spełnia nowe standardy ISO 9001:2015

  • Dodano: 2018-01-24 16:00

Szpital Powiatowy pozytywnie przeszedł kompleksowe testy i otrzymał Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

W listopadzie 2017 roku w Centrum Zdrowia w Mikołowie odbyła się kolejna wizyta DNV - jednostki certyfikującej nasz system jakości. Wysiłkiem całej załogi udało się certyfikować system zarządzania jakością na wymogi nowej normy ISO 9001:2015. Norma ta wymaga dodatkowo m.in. znajomości kontekstu organizacji, stron esowanych oraz identyfikacji i szacowania ryzyk występujących w poszczególnych procesach – podsumowuje prezes zarządu szpitala, Władysław Perchaluk.

Mikołowska placówka została oceniona bardzo wysoko. Na szczególną uwagę zdaniem komisji zasługuje świadomość i zaangażowanie personelu medycznego w utrzymanie i doskonalenie jakości, co przekłada się zauważalnie na wyniki w prowadzeniu dokumentacji medycznej i wizerunek szpitala w oczach partnerów i przede wszystkim pacjentów. Potwierdzeniem jest otrzymany właśnie Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Nika

    Skorzystać z pomocy w nocy to nie najlepszy pomysł, lekarz zły że został obudzony, zero kontaktu, sympatii i zrozumienia

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również