Wiadomości z Mikołowa

Business Centre Club i Ministerstwo Finansów docenili mikołowski Urząd Skarbowy

  • Dodano: 2019-07-15 11:30

US w Mikołowie jednym z 65. laureatów konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy. Plebiscyt organizuje Business Centre Club i Ministerstwo Finansów.

W tym roku po raz siedemnasty Business Centre Club i Ministerstwo Finansów rozstrzygnęło ogólnopolski konkurs na najlepsze urzędy skarbowe Przyjazne Przedsiębiorcom. Celem plebiscytu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta, docenianie tworzenia przez poszczególne US przyjaznej atmosfery wobec lokalnych przedsiębiorców, zachęcanie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków, tworzenie atmosfery wzajemnej życzliwości i akceptacji poprzez lepsze poznanie praw i obowiązków obu stron, upublicznianie i promocja wysokich standardów obsługi klienta osiągniętych przez wyróżnione placówki, upowszechnianie dobrych praktyk w urzędach skarbowych na terenie całego kraju, a także wzmacnianie pozytywnego wizerunku urzędu skarbowego i jego pracowników. 

Jurorami w konkursie są właśnie przedsiębiorcy, którzy wybierają najlepiej funkcjonujące urzędy skarbowe w Polsce poprzez wypełnienie ankiet, w których podstawowym kryterium oceny są jakość obsługi w urzędach oraz łatwość komunikacji i kompetencje pracowników.  

Wśród wyróżnionych w tegorocznej edycji znalazł się Urząd Skarbowy w Mikołowie. Łącznie w tegorocznej edycji tytuł „ Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy” otrzymało 65 urzędów. Najwięcej urzędów zostało nagrodzonych w województwie mazowieckim 10, śląskim 9 oraz zachodniopomorskim 6.  Oprócz mikołowskiego Urzędu Skarbowego BCC i MF doceniły US w Częstochowie, Kłobucku, Myszkowie, Gliwicach, Katowicach, Pszczynie i Bielsku-Białej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również