Wiadomości z Mikołowa

4 osoby zatrzymane z narkotykami w Mikołowie

 • Dodano: 2019-03-04 12:00, aktualizacja: 2019-03-04 14:00

W minionych dniach policjanci Komendy Powiatowej w Mikołowie zatrzymali z narkotykami aż 4 osoby.

Łącznie zabezpieczyli prawie 22 gramy marihuany. Tym razem zwolennikami niedozwolonych substancji byli mężczyźni w wieku od 17 do 27 lat oraz 20 letnia kobieta.

Za posiadanie środków odurzających zatrzymani odpowiedzą przed mikołowskim sądem


Do pierwszego zabezpieczenia środków odurzających doszło 24 lutego w Łaziskach Górnych.

Policjanci łaziskiego komisariatu policji otrzymali informację, że w jednym z mieszkań mogą znajdować się środki narkotyczne. Po przeszukaniu lokalu, policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 20 gramów marihuany. W związku ze sprawą zatrzymali 20- letnią kobietę, która przyznała się do przedstawionego jej przez śledczych zarzutu. Tego samego dnia wieczorem, policjanci Komisariatu Policji w Orzeszu, podczas kontroli samochodu skoda fabia, u kierującego nim 27- latka, mieszkańca Orzesza, ujawnili prawie gram suszu roślinnego.

Do następnego zdarzenia doszło 27 lutego również w Łaziskach Górnych, gdzie policjanci komisariatu zatrzymali 24- letniego mieszkańca tego miasta, który posiadał przy sobie ponad pół grama marihuany. W trakcie przeszukania mieszkania mężczyzny, policjanci zabezpieczyli również niewielką ilość tzw. kryształu.

Z kolei w minioną sobotę (2 marca), policjanci mikołowskiego wydziału prewencji podczas patrolu Parku Planty w Mikołowie, podjęli czynności legitymowania wobec znajdującej się tam grupy młodych osób. Podczas wykonywania czynności przy jednym z mężczyzn znaleźli zwitek papieru z zawartością ponad pół grama marihuany. 17- letni mieszkaniec Łazisk został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego popełnienia przyznał się.

Teraz o dalszym losie mieszkańców powiatu zadecyduje mikołowski sąd.

Komentarze (15)    dodaj »

 • Maneq80

  Serio 22gramy? No sukces policji w Mikołówie,złapali dzieciaki ,pewnie premia będzie...

 • Janusz i halynka

  2 lata temu przyszed do mnie dzielnicowy jak wynajmowalem mieszkanie.... na tacy podalem mu dane do bylych wladcicieli. handlowali prochami. dzielnicowy wyrzucil przy mnie informacje do kosza , bo on w innej sprawie. Takze hu z nimi.

 • Zakazany

  Polska to kraj idiotów jest ,może mnie też od razu niech przymkną bo posiadam zioła z nagietku ,rumianku i inne a w końcu marichuana to zioło lecznicze jest pozdrawia łaziszczanin :)

 • Xrna

  Serio za pół grama... policjanci pewnie dumni ze złapali dzieciaki z takimi ilosciami narkotyków, śmiech na sali

 • Mana

  Jak widzę te komentarze to aż brak słów, przypomnijcie sobie jak ostatnio w Mikołowie umarło parę osób od dopalaczy, a park służy od zabawy dla dzieci a nie dla patologii która pije i ćpa - od trawki się zaczyna. Żenada

 • Obywatel

  Mega sukces,brawo, eskobar i jego banda za kratkami,a w Łaziskach średnich nadal strach bez bejzbola z domu wyjść,byście wzieli się za bandytów szukających zaczepki np.piesze patrole wieczorami w ramach prewencji

 • Nina

  To napewno poprawi statystyki, a młodzi ludzie będą mieć traumę do końca życia.

 • Dam

  Sukces policji hahaha pół gr można umrzeć ze śmiechu

 • pół grama

  Sami groźni przestępcy zatrzymani. Brawo policja!

 • Jooo

  Gram suszu, toż to zwyrodnialec.... Wstyd i chańba, żeby szczycić się złapaniem kogoś ktoś posiada gram suszu. A w międzyczasie pijani, jeżdżą autami, mordują rodziny, wszczynają awantury. No ale sukces policji bo 22 gram suszu zatrzymała, świat stał się lepszy.

 • Kamil

  Brawa, wielkie brawa dla naszej wspaniałej policji za brawurową akcję!!!!!!1!!!11Kolejne zycie uratowane przed wstrzyknieciem sobie smiertelnej dawki marichuany

 • Adam

  Ciekaw jestem ile jeszcze musi minąć czasu zanim przestaną niszczyć ludziom życie przez śmieszną ilość trawki, przymykajac jednocześnie oko na zachlaną patole rzucającą się do każdego

 • LoLek

  Strach wychodzic na ulice jeden badyta z drugim posiadał pół grama suszu. Wystarczy zalegalizować i po problemie. A i Państwo na tym zarobi. A tak na poważnie to statystyki się zgadzają mimo iż prawdziwi bandyci dalej po ulicach biegaja

 • SkazanyNaSukces

  Wow prawie gram ! No proszę co za akcja funkcjonariuszy brawo oby tak dalej ! Wasze utrzymanie kosztuje miliony zł rocznie po to żebyście się chwalili tym ze znaleźliście w spektakularny sposób 22 gramy trawy. Wy idioci wstyd by wam bylo wogole się przyznawać i wyjść na ulicę między ludzi !

 • Biirband

  Łaziska i Orzesze to nie Mikołów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również