Wiadomości z Mikołowa

35-latek zatrzymany przez kryminalnych z Mikołowa. Regularnie okradał sklepy na Śląsku

  • Dodano: 2022-12-16 07:45, aktualizacja: 2022-12-16 07:55

Kryminalni mikołowskiej komendy zatrzymali 35-latka, który na terenie Śląska regularnie okradał sklepy. Jego łupem padały głównie perfumy, nie brakowało też alkoholu i artykułów spożywczych.

Niemający obecnie stałego miejsca zamieszkania, wielokrotnie karany za kradzieże, mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

35-latek zatrzymany przez kryminalnych z Mikołowa. Regularnie okradał sklepy

35-latek został zatrzymany przez policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie we wtorek 13 grudnia rano w jednym z tyskich moteli. Jak wynika z zebranego w sprawie materiału dowodowego, mężczyzna od lat dokonywał licznych kradzieży. Wiele razy był już za to karany.

Od pewnego czasu nie miał stałego miejsca zamieszkania, a przestępstw dopuszczał się w różnych miastach Śląska. Najczęściej pojawiał się w sieciowych perfumeriach mieszczących się w galeriach handlowych w Mikołowie, Tychach, Katowicach i Gliwicach. Jego łupem padały przede wszystkich drogie perfumy i alkohole.

Nie omijał też dyskontów spożywczych, a ze sprzedaży skradzionego asortymentu uczynił sobie stałe źródło dochodu. Wczoraj usłyszał aż 5 zarzutów kradzieży w okresie od sierpnia aż do końca listopada 2022 roku. Tym razem czynów dopuścił się w warunkach recydywy.

Na wniosek śledczych, decyzją mikołowskiego sądu, podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również