Wiadomości z Mikołowa

Skuteczne sposoby na suche powietrze w domu

  • Dodano: 2022-05-23 12:00

Suche powietrze w domu, mieszkaniu, biurze? To problem bardzo powszechny, z którym borykają się mieszkańcy miast i wsi. Suche powietrze to nie tylko problem z zasypianiem i zdrowym snem, ale szereg innych  negatywów skutków. Jakich? I jak możemy walczyć z suchym powietrzem we własnym domu?

Jak sprawdzić czy mamy suche powietrze?

Możemy domyślać się, że w naszym domu, czy mieszkaniu panuje suche powietrze, choć wcale nie musi być to prawda. Najlepiej będzie sprawdzić czy faktycznie tak jest. Najprostszym sposobem na sprawdzenie wilgotności powietrza jest wilgotnościomierz, inaczej nazywany higrometrem, dzięki niemu będziemy mieć 100% pewność co do poziomu nawilżenia w danym pomieszczeniu. Jeśli okaże się, że wilgotność jest zdecydowania za niska konieczne będzie poszukiwanie sposobu na wyeliminowanie tego problemu.

Na co wpływa za suche powietrze?

Warto mieć świadomość, na co może wpływać zbyt suche powietrze. To przede wszystkim problemy z układem oddechowych, częstszy kaszel, skłonność do infekcji, szczególnie wśród osób, które cierpią na alergie. Suche powietrze to także problemy ze skórą, czy włosami, a także zasypianiem i skoncentrowaniem.

Oczyszczacze powietrza w sklepie Goodair z funkcją nawilżania

Prostym, skutecznym i bardzo funkcjonalnym sposobem na rozwiązaniem problemu z suchym powietrzem jest oczyszczacz i nawilżacz  powietrza firmy Sharp. Takie rozwiązanie jest korzystne ze względu na wielowymiarowe działanie oczyszczacze powietrza w sklepie Goodair, które posiadają funkcję nawilżania zapewniają filtrację powietrza jonizację, a także odpowiednie nawilżanie, dzięki czemu zyskujemy 3 funkcje w jednym urządzeniu, jest z pewnością oszczędność pieniędzy a także cennej przestrzeni w mieszkaniu.

Największe zalety oczyszczaczy i nawilżaczy firmy Sharp:

  • wieloetapowa filtracja
  • zastosowanie najlepszej jakości filtrów, których działanie jest sprawdzone i udowodnione
  • bardzo dobry filtra nawilżacza oraz duży zbiornik na wodę, dzięki czemu nie trzeba często uzupełniać wody, aby zapewnić optymalne nawilżenie
  • możliwość pracy w trybie automatycznym, w którym oczyszczacz i nawilżacz powietrza firmy Sharp dopasuje oczyszczanie i nawilżanie do panujących warunków w danym pomieszczeniu
  • cicha praca, oczyszczacz nadaje się zarówno do pokoju dziennego, jak i sypialni
  • ciekawe funkcje z wykorzystaniem technologii Plasmacluster

Dlaczego warto zainwestować w oczyszczacz powietrza?

Oczyszczacz powietrza wyeliminuje szkodliwe zanieczyszczenia, w tym pochodne smogu, alergeny, wirusy i bakterie, korzystnie wpływając na zdrowie.  Najlepsze oczyszczacze w sklepie Goodair z funkcją jonizacji oraz nawilżania sprawia także, że powietrze będzie znacznie bardziej rześkie i nawilżone, co wpłynie pozytywnie np. na kwestie związane ze snem. Urządzenie do sterylizacji powietrza, najlepszych producentów, to bardzo dobra inwestycja w zdrowie i wysokie samopoczucie. Warto sprawdzić.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze (1)    dodaj »

  • Ewelina

    Ja mam nawilżacz powietrza w domu i całkiem fajnie się sprawdza. Teraz planuje zakup iRobota jeszcze tylko muszę przemyśleć jaki model wybrać.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.