Wiadomości z Mikołowa

Zwierzęta spłonęły żywcem! Zagroda w Mikołowie została podpalona? [FOTO]

 • Dodano: 2020-04-02 16:45

Do tragedii doszło w zagrodzie AKUKU w Mikołowie, w której prowadzone były zajęcia dla dzieci, w tym terapia ze zwierzętami. Zwierzęta spłonęły żywcem.

TOP 5 Silesia Flesz: Koronawirus po śląsku, czyli region walczy z epidemią!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do  tragicznego zdarzenia doszło wczoraj, 1 kwietnia, wieczorem. Zwierzęta, które znajdowały się w zagrodzie spłonęły żywcem. Na miejscu zdarzenia prowadzone były oględziny policyjnych techników, które miały wyjaśnić przyczyny pożaru.

Ogień pochłonął osła, kucyka, pięć kóz i sześć baranów. W zagrodzie AKUKU odbywały się warsztaty dla dzieci i terapia ze zwierzętami.

Nasze kochane zwierzaki nie miały żadnych szans...Spłonęły żywcem...Maniek, Bastek, Bunia, Mike, Konkol, Dzichandzil, Magik i słodka rodzinka baranków są już po tamtej stronie...oby lepszej – czytamy na facebooku zagrody AKUKU.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Wiber

  Straszne. Żal kochanych zwierzaków i ich właścicieli. To naprawdę było wspaniałe miejsce dla dzieci i ich rodziców. Co zawiniły te zwierzęta żeby tak tragicznie zginąć? Wierzę że podpalacz sam będzie się smażył w ogniu (oby powoli) aby cierpiał tak jak one. Proponuję zrobić zbiórkę i pomoc właścicielom na zakup nowych zwierząt i odbudowę zagrody. Tam zawsze było miło i wesoło. Szkoda aby takie miejsce przestało istnieć . Dzieci mogły zobaczyć jak wyglądają prawdziwe, żywe zwierzęta. Właściciele trzymajcie się. Jestem z Wami!!!!

 • górnik halymba

  ogromno tragedia dlo zwierzatek jakis lewak ekolog walczył ze smogiem.....terozki widzi (urojenie) lub omamy wzrokowe np. trumny w madrycie lub lombardi.... ze koronowirus idzie jak dym i mu odpaliło mono mysloł ze zwierzontka przenoszom wirusa.....na bajtle tzn dzieci no coz nie wiadomo komu co odpali......siedza w mieszkaniach i kanarki lęgną sie w głowkach.....ps.wegetarianie kupują mieso.....nie wspomne o panice w sklepach....wykupuja "burzuje owsikowe " chleb ktory POtem lezy na smietniku....niy wsPOmne o maskach co kojarzyły sie ze smogiem....nie jeden wytrawny ekolog tego nie przewidział ze maska bedzie sie kojarzyła.....

 • niygórnik niyhalymba

  człowieku jesteś żałosny

 • Ja

  O czym ty pieprzysz????Dawno nie czytałem takiego debilizm.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również