Wiadomości z Mikołowa

Zuchwała kradzież w MIkołowie. Złodziejkę udało się błyskawicznie namierzyć dzięki kamerom

  • Dodano: 2022-12-05 08:45, aktualizacja: 2022-12-05 09:11

Policjanci Wydziału Kryminalnego mikołowskiej komendy zatrzymali 46-letnią kobietę, która w jednym ze sklepów w centrum Mikołowa ukradła portfel i zabrała z niego gotówkę.

Jak się okazuje, przysłowie "okazja czyni złodzieja" wciąż jest aktualne, bowiem portfel zostawiła na regale inna kobieta, która pochłonięta zakupami, na chwilę straciła czujność.

Zuchwała kradzież w Mikołowie. 46-latkę udało się zatrzymać dzięki monitoringowi

46-letnia mikołowianka została zatrzymana 1 grudnia po południu. Okazało się, że kilka godzin wcześniej zabrała z regału portfel z pieniędzmi, który jedynie na moment położyła na regale klientka jednego ze sklepów w ś cisłym centrum miasta. Podejrzana kobieta wykorzystała chwilę nieuwagi i dokonała kradzieży gotówki.

Dzięki znajdującym się w placówce kamerom, policjanci szybko ustalili dane podejrzewanej o kradzież kobiety. 46-latka przyznała się do zarzutu i złożyła wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Policja apeluje o czujność! Wszędzie tam, gdzie są duże skupiska ludzi, czyli w centrach handlowych, sklepach, na targach i w środkach komunikacji publicznej, zaleca się, by zachować szczególną ostrożność. W takich właśnie punktach zdarza się najwięcej kradzieży. Niestety kieszonkowcy wykorzystują ludzkie rozkojarzenie, czas grudniowych zakupów, to dla nich żniwa.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również