Wiadomości z Mikołowa

Zostań policjantem mikołowskiego garnizonu

  • Dodano: 2020-03-12 09:00

Jeśli zawsze chciałeś pomagać ludziom, jesteś człowiekiem odważnym, uczciwym, który ma potrzebę służby Polsce i Polakom, który wie czym jest honor i jest otwarty na świat, masz przekonanie że każdy przy tobie będzie bezpieczny, wiesz jak to zrobić i chcesz żeby tak było.


Jeśli świadomość, że ktoś może czekać na twoją pomoc motywuje cię do działania - zostań policjantem garnizonu mikołowskiego. Kogoś takiego właśnie potrzebujemy. Dziś Policja to profesjonalna i w pełni przygotowana formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Na wszystkich kandydatów czeka trudna i odpowiedzialna służba, pełna wyzwań, braku monotonii oraz emocji, których nie zapewni żadna inna praca w cywilu. Służba która daje stabilizację, przyzwoite zarobki, możliwość awansu oraz prawo do wcześniejszej emerytury.

Policjant to nie monotonny zawód, który zamyka się na jednym stanowisku

U nas nie będziesz się nudził , a kolejne lata służby pozwolą się rozwijać i poznawać pracę w pionach, w których służba zasadniczo się różni. W Policji funkcjonują wydziały prewencji, ruchu drogowego, kryminalny, dochodzeniowo-śledczy, przestępstw gospodarczych, nieletnich, czy pododdziały antyterrorystyczne, Policji wodnej, konnej. W każdym z wydziałów i na każdym stanowisku czekają na ciebie bezpłatne i ciekawe szkolenia począwszy od zaawansowanej jazdy motocyklem poprzez strzelania, taktyki interwencji, analizy spraw kryminalnych, informatyczne i wiele innych.

Jednym słowem każdy kto tylko chce z siebie coś dać innym, kto chce się realizować znajdzie miejsce w Policji gdzie będzie mógł się rozwijać i zapewnić godziwy byt swojej rodzinie.

Komendant Główny Policji  w 2020 roku wyznaczył sześć terminów przyjęć do służby w Policji:

  • 27 lutego 2020 r.
  • 21 kwietnia 2020 r.
  • 13 lipca 2020 r.
  • 16 września 2020 r.
  • 5 listopad 2020 r.
  • 30 grudnia 2020 r.

Procedura kwalifikacyjna do służby cały czas trwa. Zapraszamy!

Liczba osób planowanych do przyjęcia do służby stanowić będzie odzwierciedlenie poziomu wakatów w garnizonie śląskim, według stanu na pierwszy dzień danego miesiąca.

Informacje o postępowaniu kwalifikacyjnym do służby w Policji można znaleźć na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach (www.slaska.policja.gov.pl) i Komendy Głównej Policji (www.policja.pl).

Jeżeli jesteś zainteresowany przyjęciem do służby w określonym w ogłoszeniu terminie pamiętaj, że dokumenty musisz złożyć z co najmniej 3-miesięcznym wyprzedzeniem!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również