Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Znaleziono telefon. Policjanci szukają właściciela

  • Dodano: 2019-09-13 11:30

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji mikołowskiej komendy poszukują właściciela telefonu komórkowego marki Huawei, który został odnaleziony w dniu 29 sieprnia br. w rejonie stacji paliw w centrum Mikołowa przy ulicy Pszczyńskiej.

Właściciela bądź użytkownika telefonu prosimy o kontakt z policją


Kontaktować się należy z Wydziałem Prewencji (tel. 32/7377 260 - sekretariat), dzielnicowym rejonu asp. Piotrem Haśnikiem (tel.727 032 234) lub dyżurnym jednostki (tel. 32/7377 200 - całodobowo).

Informujemy także, iż zgodnie z obowiązującymi procedurami, w razie niezgłoszenia się osoby uprawnionej do odbioru odnalezionego przedmiotu - w dniu 27 września br. zostanie on przekazany do Biura Rzeczy Znalezionych w Mikołowie przy ulicy Żwirki i Wigury 4

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Hanys

    Karmazynowy jeleń... Bez urazy ale skoro jestes na bierzaco w wszystkich art i ustawach to zapraszam do policji. Jesli jednak nie masz zielonego pojecia o tej formacji to prosze wstrzymaj sie od takich komentarzy w strone moich kolegow.

  • UrlopowicZ

    Bieżąco, Panie :) Troszeczkę to, niestety, potwierdza tezę karmazynowego jelenia... :)

  • Karmazynowy Jeleń

    Błagam, napiszcie, że "policja informuje ze ma telefon". Jeżeli naprawdę poszukiwaliby tego właściciela, to znaczy, ze osoby tam pracujący to debile bez szkoły.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.