Wiadomości z Mikołowa

Zespół S N O W B L I N D wystąpi na 32. Finale WOŚP w Mikołowie

  • Dodano: 2024-01-26 11:30

W niedzielę, 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) w Mikołowie będzie miał wyjątkowego gościa -  zespół S N O W B L I N D. To wydarzenie odbędzie się na Rynku, a muzycy pojawią się na scenie chwilę po godzinie 18:00.

Zespół S N O W B L I N D zagra już w ten weekend!

Dla zespołu jest to istotny moment, ponieważ pracują obecnie nad swoim debiutanckim albumem. Wydali singiel "alt+", który jest swoistym preludium do nadchodzącej pełnej produkcji i przyczynił się do ich obecności na liście Turbo Top w radiu Antyradio.

Jednakże, to nie koniec ich wysiłków. Zespół S N O W B L I N D potrzebuje wsparcia swoich fanów. Możecie głosować na ich utwór raz dziennie, po prostu klikając przycisk "lubię to" i potwierdzając, że nie jesteś robotem. To łatwy sposób, aby wesprzeć młodych artystów i pomóc im zdobyć jeszcze większe uznanie.

GŁOSUJ

Niedzielny koncert stanowi doskonałą okazję do wspierania lokalnych talentów w dziedzinie sztuki i muzyki. Występ zespołu na Rynku w ramach Finału WOŚP zapewne będzie jednym z wielu ekscytujących momentów tego dnia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również