Wiadomości z Mikołowa

Zawodnicy Orła Mokre marzą o wyjeździe na turniej piłkarski

  • Dodano: 2018-04-06 12:15, aktualizacja: 2018-04-07 20:05

Nie pozwólmy, by skończyło się tylko na marzeniach. Utalentowani zawodnicy zakwalifikowali się do prestiżowego turnieju w niemieckim Waiblingen. Potrzeba na to 7 tysięcy złotych.

Młodzicy z rocznika 2008 o niczym innym tak nie marzą, jak o uczestnictwie w międzynarodowym turnieju piłkarskim w niemieckim Waiblingen koło Stuttgartu. Chłopcom, dzięki swoim sportowym talentom i wypracowanym umiejętnościom udało się zakwalifikować na zawody, w których udział wezmą drużyny z całej Europy, w tym PAOK Saloniki, Red Bull Salzburg, Hertha Berlin, TSG 1899 Hoffenheim, SC Freiburg, FC Wacker Innsbruck, Karlsruher SC, FC Heidenheim, TSV 1860 Monachium, Stuttgarter Kickers, SSV Ulm, SSV Reutlingen i wiele innych.

Turniej odbędzie się na zakończenie roku szkolnego, w dniach 23-24 czerwca. By wyjechać na rozgrywki potrzebna jest jednak spora suma, na wyłożenie której nie stać Akademii Piłkarskiej Orzeł Mokre. To 7 tysięcy złotych – kwota, która pozwoli opłacić podróż, pobyt na miejscu i przygotowanie techniczne chłopców.

Naszym celem jest pomóc chłopakom w realizacji wielkiej przygody, marzenia, a także zapewnić im możliwość obserwowania wyszkolenia kolegów z klubów niemieckich . Wielki potencjał, który w nich drzemie daje im zielone światło, aby właśnie tam zagrać. Pięknie się ogląda młodych adeptów, robiących wielkie postępy i dlatego staramy się z całych sił, aby nasze gwiazdy zapamiętały każdy etap szkolenia przez przygodę . Większość z nas wie ,że wychowywanie dzieci to ciężka sprawa, a ich ukształtowanie w danej dziedzinie to naprawdę duże osiągnięcie. Z pewnością zrozumiecie nasze starania i otwarte serca dla tych małych meeega gości! Będziemy z dumą reprezentować nasz powiat – mówi Izabela Trzeciak.

Jak można pomóc chłopcom w realizacji ich planów? To bardzo proste – wystarczy wpłacić dowolną kwotą na konto zbiórkowe w serwisie zrzutka.pl. Nie pozwólmy, by naszych piłkarzy ominęła taka okazja! 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również