Wiadomości z Mikołowa

Zawodnicy Orła Mokre marzą o wyjeździe na turniej piłkarski

  • Dodano: 2018-04-06 12:15, aktualizacja: 2018-04-07 20:05

Nie pozwólmy, by skończyło się tylko na marzeniach. Utalentowani zawodnicy zakwalifikowali się do prestiżowego turnieju w niemieckim Waiblingen. Potrzeba na to 7 tysięcy złotych.

Młodzicy z rocznika 2008 o niczym innym tak nie marzą, jak o uczestnictwie w międzynarodowym turnieju piłkarskim w niemieckim Waiblingen koło Stuttgartu. Chłopcom, dzięki swoim sportowym talentom i wypracowanym umiejętnościom udało się zakwalifikować na zawody, w których udział wezmą drużyny z całej Europy, w tym PAOK Saloniki, Red Bull Salzburg, Hertha Berlin, TSG 1899 Hoffenheim, SC Freiburg, FC Wacker Innsbruck, Karlsruher SC, FC Heidenheim, TSV 1860 Monachium, Stuttgarter Kickers, SSV Ulm, SSV Reutlingen i wiele innych.

Turniej odbędzie się na zakończenie roku szkolnego, w dniach 23-24 czerwca. By wyjechać na rozgrywki potrzebna jest jednak spora suma, na wyłożenie której nie stać Akademii Piłkarskiej Orzeł Mokre. To 7 tysięcy złotych – kwota, która pozwoli opłacić podróż, pobyt na miejscu i przygotowanie techniczne chłopców.

Naszym celem jest pomóc chłopakom w realizacji wielkiej przygody, marzenia, a także zapewnić im możliwość obserwowania wyszkolenia kolegów z klubów niemieckich . Wielki potencjał, który w nich drzemie daje im zielone światło, aby właśnie tam zagrać. Pięknie się ogląda młodych adeptów, robiących wielkie postępy i dlatego staramy się z całych sił, aby nasze gwiazdy zapamiętały każdy etap szkolenia przez przygodę . Większość z nas wie ,że wychowywanie dzieci to ciężka sprawa, a ich ukształtowanie w danej dziedzinie to naprawdę duże osiągnięcie. Z pewnością zrozumiecie nasze starania i otwarte serca dla tych małych meeega gości! Będziemy z dumą reprezentować nasz powiat – mówi Izabela Trzeciak.

Jak można pomóc chłopcom w realizacji ich planów? To bardzo proste – wystarczy wpłacić dowolną kwotą na konto zbiórkowe w serwisie zrzutka.pl. Nie pozwólmy, by naszych piłkarzy ominęła taka okazja! 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.