Wiadomości z Mikołowa

Wypożycz narty i śmigaj po Golf Park Mikołów!

  • Dodano: 2018-02-11 13:45

Kilka dni temu na polu golfowym w Mokrem uruchomiono dwie trasy do biegów narciarskich. Zarząd Golf Parku powrócił do pomysłu sprzed roku, by zagospodarować teren dla biegaczy.

To już druga zima, kiedy władze Golf Park Mikołów zdecydowały się na stworzenie zaplecza sportowego dla fanów biegów narciarskich. Kilka dni temu uruchomione zostały dwie trasy o długości 300 i 1900 metrów. Ponadto, dzięki uprzejmości firmy SPORT CONCEPT obiekt dysponuje wypożyczalnią sprzętu i 10 kompletami do biegania (narty, buty, kije). Okazuje się, że zainteresowanie tą dyscypliną sportową wśród mieszkańców stale rośnie. Z traktu do biegówek korzystają już nie tylko profesjonalni biegacze i amatorzy, ale także osoby doświadczone w narciarstwie zjazdowym, które chciałyby spróbować swoich sił w jeździe „po płaskim”. Pojawiła się również spora grupa początkujących, którzy chcą się szkolić w biegach narciarskich.

Trasy biegowe udostępniono chętnym, zarówno dzieciom, jak i dorosłym bezpłatnie. Zainteresowani mogą skorzystać nie tylko z wytyczonych tras, ale również z pomieszczeń klubu, mają możliwość ogrzania się przy ciepłych napojach. Więcej informacji u Prezydenta Golf Park Mikołów, Bogdana Uliasza pod numerem telefonu 605 41 55 61.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również