Wiadomości z Mikołowa

Wymusił pierwszeństwo na jednym z największych skrzyżowań w Mikołowie

 • Dodano: 2021-04-15 08:15, aktualizacja: 2021-04-15 06:54

Mogło skończyć się tragedią. Zwłaszcza, że w osobówce, która zderzyła się z samochodem ciężarowym podróżowało aż 5 osób. Kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa na jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w Mikołowie.

Do zderzenia się samochodów doszło wczoraj przed południem na skrzyżowaniu DK 44 oraz DW 928 w Mikołowie.

Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu policjantów drogówki, kierujący oplem 28-latek, jadąc od Tychów i usiłując skręcić w kierunku Kobióra, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej od strony Katowic ciężarówce.

W wyniku kolizji obrażenia odnieśli dwaj pasażerowie osobówki, których załoga karetki pogotowia przetransportowała do katowickiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierujący oplem, mieszkaniec powiatu cieszyńskiego był trzeźwy. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi mikołowska komenda.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

 • Użytkownik skrzyżowania.

  Ile jeszcze musi się zdarzyć wypadków na tym skrzyżowaniu, żeby władze gminy Mikołów rozwiązali problem i zapobiegli kolejnym kolizjom

  • Użytkownik skrzyżowania.
   2021-04-15 13:55
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.