Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Whisky and Food Festival 2019 - Z pasji do alkoholu [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2019-06-16 12:00

Raz w roku w Mikołowie odbywa się święto wszystkich tych, dla których "woda życia" stanowi nie tylko miłą odskocznię od codzienności, ale też pasję i sposób na życie. W karczmie Stodoła spotkali się miłośnicy mocnych alkoholi, aby razem celebrować kolejną odsłonę Whisky and Food Festival. Jak było? Sprawdziliśmy!

Doskonała whisky, tłum ludzi w karczmie Stodoła

Impreza zaczęła się po godzinie 14, w kameralnych wnętrzach zebrał się spory tłum zainteresowany tym, co w tegorocznej edycji przygotowali wystawcy pokroju Loży Dżentelmenów, Whisky Team, Scotland Yard, Dictador czy Diageo. Każdy stolik był oblegany, każdy zamienił kilka słów na temat butelek. Na stołach wylądowały takie rarytasy jak Benromach,  Ardbeg, Longrow, Lheraud, Loch Lomond, Auchroisk, czy bottlingi, które przygotowali Artur Brzychcy czy Markus Bomba. 
 

Organizator wydarzenia - Szymon Załęcki - jest także odpowiedzialny za Silesian Whisky Fest, który relacjonowaliśmy kilka miesięcy temu (więcej przeczytasz tutaj).

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Magda

    Super sprawa, byliśmy po raz pierwszy. Nie ostatni :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.