Wiadomości z Mikołowa

W poniedziałek możliwe korki w Mikołowie. Odbędzie się szkolenie policjantów

  • Dodano: 2023-06-09 07:00, aktualizacja: 2023-06-09 07:37

13 i 28 czerwca będą trudne dla kierowców poruszających się po DK-44 w okolicy zjazdu do Rudy Śląskiej. W te dni odbędą się szkolenia nowych policjantów z wydziału drogowego.

W najbliższy poniedziałek 13 czerwca i w środę 28 czerwca na skrzyżowaniu ul. Gliwickiej (DK-44) z ul. Oświęcimską kierowcy zobaczą policjantów kierujących ruchem. Dlaczego? Od godziny 8.00 do 12.00 realizowane będą zajęcia z ręcznego kierowania ruchem drogowym przez słuchaczy Szkoły Policji w Katowicach.

Korki we wtorek rano na skrzyżowaniu DK-44 z Oświęcimską!

W tych godzinach sygnalizacja świetlna zostanie przełączona na tryb awaryjny, czyli tzn. sygnał żółty migający. Trzeba będzie zachować szczególną ostrożność.

Wyłączenie sygnalizacji świetlnej nastąpi w porozumieniu w firmą Synchrogop w Katowicach - informuje Starostwo Powiatowe w Mikołowie.

Dla kierowców, szczególnie jadących do pracy poranki mogą dać się we znaki. Szkolenie policjantów z zakresu kierowania ruchem wiąże się z utrudnieniami w ruchu w newralgicznym miejscu. Najlepszym rozwiązaniem jest wyjazd z domu kilka minut wcześniej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również