Wiadomości z Mikołowa

Usłyszeli ponad 40 zarzutów za sprzedaż marihuany

  • Dodano: 2020-02-25 10:15

Kryminalni z Mikołowa zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie marihuanę.

W ręce śledczych wpadli w momencie wzajemnej transakcji związanej z obrotem tym środkiem odurzającym. Okazało się, że proceder między nimi trwał już od maja 2019 roku, dlatego też sprzedający, oprócz posiadania, usłyszał ponad 40 zarzutów sprzedaży narkotyku. Grozi mu do 10 lat więzienia.


Obaj mężczyźni to mieszkańcy Łazisk Górnych. Umówili się w piątek po południu w centrum Mikołowa, by - jak wynika z ustaleń policjantów - po raz kolejny dokonać między sobą transakcji związanej z marihuaną. Zostali jednak namierzeni przez kryminalnych. Natychmiast zatrzymani trafili do mikołowskiej komendy, gdzie zostali przesłuchani. Okazało się, że spotykali się regularnie od maja 2019 roku dokonując między sobą transakcji.

Starszy, 31-latek usłyszał zarzut posiadania środka odurzającego. W momencie zatrzymania miał przy sobie niespełna 2 działki marihuany. 19-letni łaziszczanin, który posiadał przy sobie ponad 20 działek, trafił do policyjnej izby zatrzymań, a następnego dnia usłyszał łącznie 46 zarzutów, z czego 45 dotyczyło sprzedaży 31-latkowi środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również