Wiadomości z Mikołowa

Tłumy na rynku podczas Mikołowskiego Jarmarku Staroci. Zjawił się nawet sam Darth Vader!

  • Dodano: 2022-07-04 12:15

Podczas niedzielnego Mikołowskiego Jarmarku Staroci na miejskim rynku ciężko było wcisnąć nawet szpilkę. Nic dziwnego – pogoda dopisała, a w ofercie cała masa perełek. Nad całością czuwał Darth Vader wraz ze szturmowcem!

Wielbiciele antyków i staroci z całego regionu niejednokrotnie udowodnili, że niestraszny im zarówno siarczysty mróz, jak i lejący się z nieba żar. Niezależnie od pogody, zawsze jest dobry czas na to, by zagłębić się w świat przedmiotów, które młodość mają już dawno za sobą. Tym razem dopisali również wystawcy, którzy przywieźli całą masę interesujących okazów.

Lipcowy Jarmark Staroci w Mikołowie przyciągnął istne tłumy!

Wśród eksponatów można było natknąć się na prawdziwe perełki, jak misternie wykonany model żaglowca, stare telefony i radia, porcelana, numizmatyka, potężna kolekcja książek, orderów i medali czy obrazów oprawionych w stare okienne ramy!

Sporo było również zabytkowych mebli i wyposażenia wnętrz, lamp, rzeźb, zastawy stołowej i sreber, militariów. Szczególną uwagę dzieci i kolekcjonerów przykuło stoisko dawnego LEGO. Pojawił się nawet sam Darth Vader z towarzystwie szturmowca!

Organizatorem Mikołowskiego Jarmarku Staroci jest Muzeum w Mikołowie. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć. Jest na co popatrzeć!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również