Wiadomości z Mikołowa

Świąteczna MIKOgra już w sobotę

  • Dodano: 2018-12-05 06:45, aktualizacja: 2018-12-05 06:54

Śpieszcie się z zapisami na organizowaną przez Hufiec ZHP Ziemi Mikołowskiej grę miejską – został tylko jeden dzień!

Staje się to już niemal świecką tradycją - po stworzonej na cześć 100. rocznicy odzyskania niepodległości patriotycznej grze miejskiej czeka nas nowa, świąteczna edycja. Zabawę organizuje nieodmiennie Hufiec ZHP Ziemi Mikołowskiej.

Zgodnie z założeniami, uczestnicy gry działają w trzyosobowych zespołach (15- 29 lat). Nagrodą w grze są vouchery dla całego zespołu. Każdy uczestnik gry otrzyma pamiątkowy dyplom i poczęstunek.

Rejestracja trwa do czwartku do godziny 12:00. Jak się zapisać? Wystarczy wysłać maila na adres bmjuskowiak@gmail.com, a w jego treści wpisać imiona i nazwiska uczestników, ich wiek oraz numer kontaktowy do grupy. Gra Miejska potrwa około trzy godziny, rozpocznie się w najbliższą sobotę o 10:30 i wystartuje z Harcerskiego Domku.

Świąteczna Gra Miejska jest organizowana w ramach projektu postawy młodzieży (podnoszenia kompetencji, przedsiębiorczości i odpowiedzialności w wymiarze środowiska) - Edycja 2018 i współfinansowana ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy, i Polityki Społecznej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również