Wiadomości z Mikołowa

Spektakl "Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej" w MDK Mikołów

  • Dodano: 2024-06-25 14:15

TEATR na "5" działający przy Śląskim Teatrze Impresaryjnym im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza do MDK 27 września o godz. 18.00 na komedię autorstwa Bożeny Kupis-Kucharskiej "Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej". Spektakl opowiada o tym, że miłość może się zdarzyć w każdym wieku.

On - starszy mężczyzna po rozwodzie. Ona - piękna, pełna energii dwudziestodwuletnia dziewczyna. Co ich połączyło? Miłość? A może pieniądze? Może jeszcze coś innego? Czy znajomość młodej Kiki z blisko o 50 lat starszym Zygmuntem ma szansę na przetrwanie, gdy za ścianą stoi nadopiekuńcza córka Barbara? Do tego Adela, żona a nie-żona (bo rozwiedziona). I czego dotyczy tytułowa "poprawka"? Tego dowiedzą się widzowie spektaklu.

Wartka akcja, zabawne dialogi, ciekawa intryga, skrywane tajemnice i mnóstwo humoru - mamy nadzieję - zapewnią dobrą rozrywkę.

Scenariusz: Bożena Kupis-Kucharska
Reżyseria: Joanna Gieruszyńska, Andrzej Gieruszyński
Scenografia: Andrzej Gieruszyński
Występują: Joanna Gieruszyńska, Kazimiera Podczaszy, Julia Golda , Joanna Konicka, Antoni Nocoń, Paweł Duda i Andrzej Gieruszyński

Bilety w cenie 15 zł dostępne w Kasie MDK i na naszej stronie od 2 września. Bilety ulgowe dla emerytów, rencistów i inwalidów w cenie 10 zł dostępne wyłącznie w Kasie MDK.

Spektakl "Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej" w MDK Mikołów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również