Wiadomości z Mikołowa

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie

  • Dodano: 2009-08-28 15:08

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości w ramach nowego cyklu spotkań informacyjnych zaprasza wszystkich, zainteresowanych tematyką Przedsiębiorców Województwa Śląskiego do udziału w bezpłatnym spotkaniu pt:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - Działania skierowane do Przedsiębiorców na lata 2007 - 2013
Poddziałania 1.2.4. Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa

Spotkanie odbędzie się w Chorzowie, 10 września 2009 r. Urząd Miasta Chorzów, Sala Posiedzeń Rady Miasta (236 IIp) w godz. 10:00 - 15:00.

Tematyka spotkania poświęcona jest zasadom pozyskiwania wsparcia na rozwój mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach Poddziałania 1.2.4. Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Omówione zostaną zasady dotyczące wypełniania wniosku o dofinansowanie, kryteria wyboru i oceny projektów oraz przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące kwalifikowalności wydatków.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich beneficjentów zainteresowanych powyższą tematyką.

Spotkanie ma charakter nieodpłatny.

W celu wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o pobranie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres zgłoszenia@scp-slask.pl lub faxem pod numer 032 743 91 61. Karta zgłoszeniowa oraz harmonogram spotkań dostępne są na stronie internetowej Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości www.scp-slask.pl. Zgłoszenia uczestników będą potwierdzane drogą mailową. Z tego względu prosimy o wskazanie adresu mailowego, na który powinno zostać przesłane potwierdzenie ze strony Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości. Jednocześnie Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń.

W razie pytań prosimy o kontakt z Komórką ds. Informacji i Promocji Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości. Osoby udzielające informacji: Małgorzata Trzcińska, Adriana Witkowska-Konieczny i Jolanta Romańczuk-Sorek tel. (032) 743 91 65, (032) 743 91 67.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również