Wiadomości z Mikołowa

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie

  • Dodano: 2009-08-28 15:08

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości w ramach nowego cyklu spotkań informacyjnych zaprasza wszystkich, zainteresowanych tematyką Przedsiębiorców Województwa Śląskiego do udziału w bezpłatnym spotkaniu pt:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - Działania skierowane do Przedsiębiorców na lata 2007 - 2013
Poddziałania 1.2.4. Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa

Spotkanie odbędzie się w Chorzowie, 10 września 2009 r. Urząd Miasta Chorzów, Sala Posiedzeń Rady Miasta (236 IIp) w godz. 10:00 - 15:00.

Tematyka spotkania poświęcona jest zasadom pozyskiwania wsparcia na rozwój mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach Poddziałania 1.2.4. Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Omówione zostaną zasady dotyczące wypełniania wniosku o dofinansowanie, kryteria wyboru i oceny projektów oraz przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące kwalifikowalności wydatków.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich beneficjentów zainteresowanych powyższą tematyką.

Spotkanie ma charakter nieodpłatny.

W celu wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o pobranie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres zgłoszenia@scp-slask.pl lub faxem pod numer 032 743 91 61. Karta zgłoszeniowa oraz harmonogram spotkań dostępne są na stronie internetowej Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości www.scp-slask.pl. Zgłoszenia uczestników będą potwierdzane drogą mailową. Z tego względu prosimy o wskazanie adresu mailowego, na który powinno zostać przesłane potwierdzenie ze strony Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości. Jednocześnie Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń.

W razie pytań prosimy o kontakt z Komórką ds. Informacji i Promocji Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości. Osoby udzielające informacji: Małgorzata Trzcińska, Adriana Witkowska-Konieczny i Jolanta Romańczuk-Sorek tel. (032) 743 91 65, (032) 743 91 67.

Google NewsSubskrybuj mojMikolow.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również