Wiadomości z Mikołowa

Projekt "Dwa Światy". Bezpieczeństwo i komfort dla przyszłych mam

  • Dodano: 2020-07-13 09:00

Projekt „Dwa Światy”. Bezpieczeństwo, intymność i komfort dla przyszłych Mam, przed i po narodzinach dziecka.

Na końcu szpitalnego korytarza są drzwi. To drzwi do innego świata...
Miejsca, w którym poczujesz się bezpieczna. Razem ze swoim partnerem lub inną bliską osobą znajdziecie tu intymność i komfort domowego zacisza. Naciśnij klamkę, otwórz te drzwi...

Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Centrum Zdrowia w Mikołowie dr Robert Kiełbasiński wraz z Zespołem wdraża w życie plan modernizacji Oddziału na miarę XXI wieku. Centrum Zdrowia w Mikołowie rozpoczyna Projekt „Dwa Światy”, mający na celu przebudowę sali chorych na wygodny i funkcjonalny apartament. Pacjentka będzie mogła spędzić tu czas do porodu i zaraz po nim z osobą najbliższą. Wystrój nowej Sali nawiązuje do domowej sypialni i pokoju dziennego. Jest tu czas na relaks, sen, kąpiel, prawidłowe oddychanie oraz cierpliwe czekanie na narodziny dziecka. W tym miejscu najważniejsza jest kobieta i jej indywidualne potrzeby.

Partnerem Centrum Zdrowia w Mikołowie w realizacji Projektu "Dwa Światy" jest Leroy Merlin Polska. Szpital dziękuje za angażowanie Krzysztofowi Wicherowi, menedżerowi Leroy Merlin oraz  za aranżację pomieszczeń, projektantce wnętrz Emilii Bartusiak. Projekt „Dwa Światy” realizowany jest w ramach Akcji Społecznej „Kobiety kobietom” Powiatu Mikołowskiego i Centrum Zdrowia w Mikołowie wraz z Partnerami.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.