Wiadomości z Mikołowa

Podsumowanie V Turnieju Deblowego Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Mikołowskiego

  • Dodano: 2024-05-13 14:15

11 i 12 maja na kortach Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Zabka” odbył się piąty Turniej Deblowy Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Mikołowskiego. Mimo niepewnych warunków pogodowych, które na szczęście nie zakłóciły przebiegu zawodów, emocje sportowe trzymały kibiców w napięciu aż do ostatnich rozstrzygnięć.

Zacięte pojedynki i emocje aż do ostatniej piłki

Turniej zgromadził 16 deblowych par, które w ciągu dwóch dni rywalizacji dostarczyły widowiskowych i emocjonujących pojedynków. Kluczowym momentem turnieju była zacięta walka finałowa między duetem Rajwa/Kida a parą Moćko/Cieśla. W tym roku to Moćko i Cieśla zwyciężyli, pokonując obrońców tytułu z ubiegłego roku wynikiem 2:0 (6:4, 6:4).

Zarówno zwycięzcy, jak i uczestnicy turnieju, mogli liczyć na doskonałą organizację dzięki Robertowi Janeckiemu, dyrektorowi KS Polonia Łaziska Górne i organizatorowi turnieju. Na trzecim miejscu podium stanęli Siwek i Brząkalik, którzy w meczu o brązowy medal pokonali parę Kurkiewicz/Duda 6:2, 6:4.

Podziękowania należą się również licznych sponsorom, w tym Mikołowskiemu Bankowi Spółdzielczemu oraz firmom FPM S.A., bekuplast S.A., Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o., Silingen POLAND Sp. z o.o., a także Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Firmie Czesław Jóźwik.

Galeria zdjęć z turnieju już dostępna!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również