Wiadomości z Mikołowa

Piłkarze Ruchu Chorzów zaprezentują się w Mikołowie. Impreza już w sobotę!

  • Dodano: 2022-07-06 12:15

Zaskakująca decyzja władz klubu z Cichej – chwilę przed startem rozgrywek I ligi Ruch Chorzów dokona prezentacji drużyny nie w Chorzowie, a w Mikołowie. Ma być to gest wobec kibiców spoza miasta.

Kibice już zacierają ręce, gdyż sezonu 2022/2023 za pasem! Zgodnie z terminarzem  rozgrywek Fortuna I ligi pierwszy mecz Niebiescy zagrają u siebie, a pierwsza kolejka sezonu została zaplanowana na weekend 16-17 lipca. Drużyna trenera Jarosława Skrobacza rozpocznie grę od spotkania na Cichej ze Skrą Częstochowa.

Do tradycji należy jednak prezentacja drużyny przed wyruszeniem w pierwszoligowej rywalizacji. Ku zaskoczeniu wielu osób impreza nie odbędzie się klasycznie na macierzystej ziemi, a w Mikołowie. Nic w tym jednak dziwnego – w tym mieście „Niebiescy” mają naprawdę potężną liczbę fanów.

Prezentacja drużyny Ruchu Chorzów w Mikołowie na stadionie AKS-u!

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 9 lipca na obiektach AKS Mikołów i będzie mieć charakter pikniku rodzinnego. Początek zaplanowano na godz. 14:00. Organizatorzy wydarzenia – Ruch Chorzów, Bastion Mikołów i Niebieskie Katowice – przygotowali sporo atrakcji. Będą to:

  • strefa zabaw dla dzieci z animatorami
  • strefa biesiadna
  • pokaz "Human Flag" Katie Rock Strong & Lewar Workout
  • pokazy Freestyle Football mistrza świata Pawła Skóry
  • koncert Sektorowej Sekty

Główny punkt programu – prezentację zawodników i sztabu Ruchu – zaplanowano na godz. 19:20. Spędź z nami sobotę w Mikołowie! WSTĘP WOLNY! – informują władze klubu.

Taki zabieg to nie nowość dla kibiców Ruchu Chorzów. W ubiegłym roku prezentacja drużyny miała miejsce również po sąsiedzku – w Świętochłowicach na Skałce. Już wówczas władze Niebieskich przekonywały, że klub posiada potężną rzeszę fanów w wielu miastach i poprzez taki zabieg Ruch może promować się poza Chorzowem.

prezentacja ruchu chorzow

Komentarze (1)    dodaj »

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również