Wiadomości z Mikołowa

Pasażerowie i kierowcy! Utrudnienia w ruchu!

  • Dodano: 2018-01-19 11:30

Informujemy, że według uzyskanej informacji w dniu 20 stycznia 2018 r. w Mikołowie odbędzie się organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Powstańców Śląskich V Bieg Charytatywny.

W związku z powyższym w godzinach od 12:00 do 13:15 zamknięta będzie jedna nitka ulic Konstytucji 3 Maja, Nowy Świat, Żwirki i Wigury i Górniczej.

Wobec czego autobus linii 45, odjeżdżający z dworca w Mikołowie w kierunku Łazisk o planowej godzinie 12:36 dojedzie do przystanku „Mikołów Plac 750 – lecia” następnie pojedzie ulicami Górniczą, Żwirki i Wigury i Nowy Świat, w kierunku ulicy Konstytucji 3 Maja, gdzie skręci w prawo i włączy się na swoją pierwotną trasę. Autobus ten obsłuży wszystkie przystanki na zmienionej trasie oprócz przystanku „Mikołów Wymyślanka”.

Autobusy linii 268 odjeżdżające z przystanku „Mikołów Plac 750 – lecia” o godzinach 12:06 i 12:50 pojadą ulicami Żwirki i Wigury i Nowy Świat, następnie pojedzie w kierunku przystanku „Mikołów Dworzec PKP”. Autobusy te obsłużą wszystkie przystanki na zmienionej trasie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również