Wiadomości z Mikołowa

Nowy sezon Biegam Bo Lubię rozpoczęty [GALERIA]

  • Dodano: 2018-04-08 21:45

W sobotę miłośnicy biegania z Mikołowa i nie tylko otwarli szóstą edycję akcji Biegam Bo Lubię. Na stadionie lekkoatletycznym MOSiR swoją formę szlifowało blisko 40 osób.

Nawet przeszywające zimno i silny wiatr nie jest w stanie przeszkodzić biegowym zapaleńcom. Grupa blisko 40 osób, zarówno od biegaczy od dawna uczestniczących w akcji, jak i zupełnych nowicjuszy przygotowywała się do letniego sezonu biegowego.

Uczestnicy spotkania pracowali nad poprawą techniki. Biegacze poznali także skipy A, B i C. Organizatorzy doskonale połączyli elementy praktyki biegowej z teoretyczną wykładnią. 

Sobotnie spotkania w ramach BiegamBoLubię pozwalają na szlifowanie zdobytych umiejętności pod okiem trenerów, ale także dają możliwość postawienia pierwszych kroków na stadionie lekkoatletycznym.

Kolejne zajęcia w nadchodzącą sobotę. Organizatorzy mają nadzieję, że pojawi się jeszcze więcej osób, gdyż obecni na pierwszym spotkaniu biegacze zostali poproszeni o przyprowadzenie ze sobą przyjaciela, członka rodziny lub znajomego. Zgrupowanie zacznie się o 9:30.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również