Wiadomości z Mikołowa

Niebieski Mikołów powitał drużynę Ruchu Chorzów. Mimo pogody było gorąco!

  • Dodano: 2022-07-10 18:00

W sobotę 9 lipca Mikołów pokazał, jak mocno wspiera drużynę Ruchu Chorzów. Na stadionie AKS-u pojawili się wierni kibice drużyny z Cichej 6!

Zgodnie z zapowiedziami na stadionie AKS-u w Mikołowie odbyła się tradycyjna prezentacja drużyny Ruchu Chorzów na chwilę przed startem sezonu 2022/2023. Kibice dopisali, a powitać Niebieskich przyszli wieloletni sympatycy klubu z chorzowskiej Cichej 6, młoda gwardia kibiców, ale również rodziny z dziećmi.

Nie zabrakło niezwykle głośnego dopingu, pokazów pirotechniki, jak i również atrakcji dla dzieciaków czy ulubionego punktu wszystkich kibiców Niebieskich – koncertu zespołu „Sektorowa Sekta”, którzy występowali już podczas imprezy kończącej sezon 2020/2021, a także w trakcie ubiegłorocznej prezentacji w Świętochłowicach.

Drużyna Ruchu Chorzów gorąco przywitana w Mikołowie!

Grupa zagrała kilka klasyków jak „Niebieska Vendetta”, kibicowskie kwiatki w postaci „Raz, dwa, trzyąŚ”, czy też „Wyjazd rzecz święta”. Pojawiło się również kilka utworów z nowej płyty, która jest  przygotowywana w stricte kibicowskim klimacie.

Będą kawałki o najlepszej grupie Ultrasów na świecie czy podsumowujące ostatnie dwa sezony od strony kibicowskiej. Jako, że zagramy w Mikołowie, zaprezentujemy również nowy kawałek o powiecie mikołowskim. Jeśli ktoś lubi oldschoolowy rap i rymy o Ruchu, to w sobotę dostanie tego potężną dawkę – zapowiadał jeszcze przed imprezą Kajetan Mazur z „Sektorowej Sekty”, czyli popularny „Bułek”.

W trakcie wydarzenia o planach na nowy sezon opowiadał ze sceny trener Jarosław Skrobacz, a kilka słów od siebie dodał kapitan Tomasz Foszmańczyk. Piłkarze po gorącym przywitaniu chętnie rozdawali fanom autografy i robili sobie zdjęcia z uczestnikami imprezy. Zobaczcie naszą fotorelację!

Komentarze (3)    dodaj »

  • Betina

    To jest doping !!!!!!!Oni tam idą żeby zrobić dym !!!!!

  • Alojz

    Mikołów to tyż przeca Gieksa.

  • Niebieski

    No to se zróbcie tu prezentacja:)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również