Wiadomości z Mikołowa

Nie masz planów na Sylwestra? Sprawdź nasze TOP 5 sylwestrowych imprez w woj. śląskim!

 • Dodano: 2021-12-30 14:45, aktualizacja: 2021-12-30 16:07

Nie masz planów na sylwestrową noc? To już ostatnia chwila, aby podjąć ostateczną decyzję, gdzie będziesz się bawić podczas przywitania Nowego Roku 2022. Zobacz TOP 5 najlepszych bezpłatnych imprez sylwestrowych w województwie śląskim. Część z nich zaczyna się już o godzinie 20:00.

Imprezy sylwestrowe 2021/2022

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021 – Chorzów

Największa impreza sylwestrowa w 2021 roku w województwie śląskim odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W tę wyjątkową ostatnią noc w roku telewizja Polsat gwarantuje doskonałą zabawę w rytm największych dyskotekowych przebojów tego roku. Wejście na teren imprezy zostanie otwarte o godzinie 18:30, zaś początek imprezy planowany jest na 19:30

Szampańską zabawę gwarantują najgorętsze nazwiska muzyki polskiej i zagranicznej, między innymi:

 • Dawid Kwiatkowski,
 • Viki Gabor,
 • Doda,
 • Cleo,
 • Danzel,
 • Bajm,
 • Liz Mitchell,
 • The Original Lead Singer of BoneyM,
 • Dr. Alban,
 • Paweł Domagała.

Na scenie pojawi się również Lenka Klimentova i Rafał Maserak, którzy zaprezentują najgorętsze układy choreograficzne i zaproszą widzów na lekcję tańca. Imprezę poprowadzą: Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon.

Sylwester 2021 – Zabrze

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu tradycyjnie zaprasza w piątek 31 grudnia na sylwestrową zabawę na wolnym powietrzu. Początek imprezy o godzinie 23:00. W tym roku zabrzanie będą bawić się razem z zespołem "Żuki". Impreza odbędzie się na świeżym powietrzu przed siedzibą DMiT w Zabrzu przy ulicy De Gauelle'a 17 i potrwa do godziny 1:00. 

Zespół "Żuki" specjalizuje się w coverach znanych zespołów, a między innymi The Beatles, Czerwonych Gitar, Czesława Niemena czy Krzysztofa Klenczona. W sylwestrową noc poza coverami zaprezentują również własne piosenki z płyt "Dom" i "Moment".

Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Sylwester 2021 – Mikołów

Od godziny 22:00 ze sceny na mikołowskim Rynku wybrzmiewać będą taneczne hity, które zaserwuje nam DJ Madage Kartonowy. O północy uczestnicy zostaną poczęstowani szampanem. O napoje i coś na ząb zadba ekipa z Fraktal i Shinok - naturalne wędliny i przetwory. 

Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Sylwester 2021 – Bielsko-Biała

Prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski i Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej zapraszają w sylwestrową noc na placu Ratuszowym. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa do 2:00. 

Wystąpią:

 • Enej – jeden z najpopularniejszych polskich zespołów. Folk, rock oraz pop ze szczyptą ukraińskich rytmów i parada przebojów: “Radio Hello”, “Skrzydlate Ręce’, “Tak smakuje Życie”, “Lili”, “Symetryczno Liryczna” czy “Kamień z napisem LOVE”,
 • Pearl Band – światowe przeboje w nowych aranżacjach, świetnie wykonane przez bielskich muzyków. Sekcja dęta i mocne wsparcie zaprzyjaźnionych z zespołem wokalistów,
 • Cumbancheros – gorące latynoamerykańskie rytmy, które nie pozostawią nikogo obojętnym,
 • Marcin Szatan Project – elektronika z instrumentami dętymi live. Mocna sekcja dęta i grupa bielskich wokalistów znana z takich zespołów jak Djangos, PsioCrew i innych.

Sylwester 2021 – Cieszyn

Cieszyński Ośrodek Kultury i Radio CCM zapraszają na zabawę sylwestrową na cieszyńskim rynku! Przywitaj 2022 rok z COKiem i Radiem CCM. Wydarzenie rozpocznie się w sylwestrowy wieczór o godzinie 21:00 na cieszyńskim rynku. Imprezę poprowadzi prezenter Radia CCM Bartek Lis, a na dużej scenie wystąpi zespół JACK BAND.


A Wy gdzie będziecie się jutro bawić? Zdradźcie nam w komentarzach gdzie będziecie spędzać tegorocznego Sylwestra!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również