Wiadomości z Mikołowa

Modni seniorzy są wśród nas. W Mikołowie ruszyła pierwsza edycja konkursu Stylowi seniorzy

 • Dodano: 2021-03-18 12:45, aktualizacja: 2021-03-19 08:05

Wiosna już za pasem i wkrótce na dno szafy wrzucimy grube swetry, puchowe kurtki i zimowe buty. Z tego powodu wiceburmistrz Iwona Spychała-Długosz postanowiła zmobilizować mikołowskich seniorów i pokazać, że w każdym wieku można bawić się modą i wybierać zdecydowanie dalekie od sztampy ubrania.

„Wiosna to świetna pora roku żeby zabawić się modą, kolorami we wszystkich możliwych wariantach, od neonowych po pastelowe. Moda na cieplejsze dni jest radośniejsza i bardziej kolorowa dlatego, zachęcamy do eksperymentowania” – przekonuje wiceburmistrz Iwona Spychała-Długosz.

Zastępca burmistrza ogłosiła tym samym wspólnie z pismem „Głos Seniora” I mikołowską edycję Konkursu Stylowi Seniorzy.

Stylowym można być w każdym wieku! Władze Mikołowa ogłaszają konkurs dla najstarszych mieszkańców miasta

„Zapraszamy do udziału wszystkich mikołowian 60 plus, Panie oraz Panów, którzy uwielbiają dobrą zabawę, bawią się modą, mają fantazję i chcą pokazać, że prawdziwe piękno nie ma wieku” – czytamy w zaproszeniu do udziału w konkursie.

Warunkiem udziału w konkursie jest wysłanie maksymalnie dwóch fotografii na adres e-mail konkurs@manko.pl z dopiskiem "Stylowi - Mikołów".

W e-mailu powinny znajdować się:

 • maksymalnie 2 zdjęcia,
 • imię i nazwisko,
 • adres korespondencyjny,
 • numer telefonu,
 • adres e-mail

Ostateczny termin zgłoszeń do konkursu mija 30 marca. Jury wybierze najciekawsze stylizacje, które zostaną opublikowane w kolejnych wydaniach magazynu Głos Seniora, a także na stronie internetowej i w Gazecie Mikołowskiej. To jednak nie wszystko – organizatorzy przewidzieli również inne nagrody (szczegóły wkrótce).

Komentarze (2)    dodaj »

 • Mikolowianka

  Piękna inicjatywa.gratulacje

 • opiekun seniora

  No rzeczywiście temat mody - jest to temat najważniejszy dla Pani vice burmistrz. Choć może z racji stanowiska i schematu organizacyjnego zajęła by się i dotknęła by dokładniej kluczowych problemów seniorów w Mikołowie. Bo jak na razie to tego się nie widzi.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również