Wiadomości z Mikołowa

Mikołów na biletach Metropolii? Weź udział w głosowaniu!

  • Dodano: 2018-03-16 15:30

Zabytkowy mikołowski rynek może trafić na limitowaną serię biletów metropolitalnej komunikacji miejskiej. W konkursie rozpisanym przez władze GZM nasza starówka ma aż 40 konkurentów!

Wybierzcie z nami limitowaną serię biletów KZKGOP na lato. Typujemy "Symbole Metropolii", które mogą trafić do szaty graficznej biletów jednorazowych na lato 2018. Pomóżcie dokonać nam wyboru – o konkursie władze Metropolii poinformowały na profilu FB.

Mikołowski rynek znalazł się wśród 41 propozycji wybranych przez członków GZM (to obiekty, scenerie i pomniki), a do finału konkursu przejdzie 12 miejsc. W ścisłej czołówce zostanie 6 lokalizacji. Głosowanie trwa do 30 marca do 10:00. Mikołowski rynek konkuruje m.in. z tyskim Placem pod Żyrafą, Zamkiem Chudów, gliwicką Radiostacją, Zameczkiem w Promnicach czy placem ratuszowym w Łaziskach Górnych.

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny, prosimy o reakcje Facebookowe pod zdjęciami (like lub serduszko). Nie głosujemy na fotografię, tylko gminy/obiekty. Ostateczne grafiki na biletach mogą się różnić od tych na zdjęciach – mówią władze GZM.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również